EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ

 Posėdžių archyvas
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA
 ► RENGINIAI
 ► COVID-19 INFORMACIJA
COVID-19 INFORMACIJA

 

 

 

 

KUR GALITE RASTI SAVO GALIMYBIŲ PASĄ? KAIP JĮ ATSIDARYTI?


Galimybių pasas – tai asmeniui suteikiamas QR kodas, kurį gauna žmonės, pasiskiepiję nuo koronaviruso, persirgę COVID-19 arba gavę neigiamą COVID-19 testo rezultatą. Galimybių pasas yra susietas su e-sveikata sistema. Jame pateikti tik tie duomenys, kurie reikalingi žmogaus tapatybei nustatyti. Nuskaičius gautą QR kodą, žmogaus tapatybė patikrinta su asmens dokumentu.

 

Galimybių pasą galite atsisiųsti čia: https://gpasas.lt/

Instrukciją kaip atsisiųsti Galimybių pasą rasite čia: https://eimin.lrv.lt/.../eimin/documents/files/GP_gauti.pdf .

 

2021-09-01 DĖL PAVEDIMO ORGANIZUOTI, KOORDINUOTI IR VYKDYTI TESTAVIMĄ JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS UGDYMO ĮSTAIGOSE


 

Gyventojai kviečiami greitai ir patogiai registruotis internetinėje platformoje, kuri leis ne tik užsiregistruoti pačiam, bet ir užregistruoti kitą asmenį.


 

Registruotis savo vakcinai ar užregistruoti kitą asmenį galite interneto svetainėje www.koronastop.lt arba paspaudus čia. Taip pat užsiregistruoti galima Jurbarko rajono PSPC telefono numeriu 8 685 81363 arba tiesiog paspaudus ČIA.

 

Registruotis vakcinacijai gali visi gyventojai nuo 16 m. 

 

Norėdamas registruotis skiepui nuo COVID-19 gyventojas turės patvirtinti savo tapatybę per Elektroninius valdžios vartus, pasirinkęs jam tinkamą identifikavimo būdą (elektroninė bankininkystė, mobilusis parašas ir kt.).

 

Patvirtinus tapatybę, gyventojas turės pasirinkti savivaldybę, kurioje nori skiepytis, pageidaujamą vakciną, datą ir laiką. Registracijos pabaigoje prašoma užpildyti klausimyną apie žmogaus sveikatos būklę, turimas alergijas, ligas ir kt.

 

Susipažinti su registracijos procesu padės vaizdo instrukcija, kurią rasite ČIA.

 

Kaip užregistruoti kitą asmenį, sužinosite ČIA.

 

Gyventojai, kurie neturi galimybės registruotis internetu ir neturi, kas juos galėtų registruoti, gali tai padaryti telefonu, skambindami Karštąja linija 1808. Vis dėlto, dėl ilgiau užtrunkančio registracijos proceso telefonu – reikiamos savivaldybės, vakcinos, vakcinacijos laiko ir datos parinkimo, kylančių papildomų klausimų – registracija kur kas greičiau vyksta elektroniniu būdu, svetainėje www.koronastop.lt. 

 

Sužinoti daugiau informacijos apie vakcinas ir skiepijimo procesą gyventojai gali apsilankydami tinklalapyje https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina arba skambindami į Vakcinos liniją telefonu 8 5 230 0123.

  

Asmenims nuo 16 metų gali būti skiriama tik viena iš keturių registruotų ir Lietuvoje vartojamų vakcinų – „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“). O žmonėms nuo 18 metų gali būti pasiūlyta „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“), „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“), „Moderna“ (gamintojas „Moderna“) ir „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina.

 

SAM primena, kad „Janssen“ vakcinos skiepijimo schemą sudaro tik viena dozė, t. y. asmuo paskiepijamas tik viena injekcija. Kitos vakcinos yra skiepijamos dvejomis dozėmis, tarp pirmos ir antros darant tokias pertraukas:

 

  • „Comirnaty“ vakcinoms – 21 dienos;
  • „Moderna“ vakcinoms – 28 dienų;
  • „Vaxzevria“ vakcinoms – rekomenduojama 12 savaičių.

 

 

 

 

 

AKTUALIOS NAUJIENOS APIE PANDEMIJOS SITUACIJĄ JURBARKO RAJONE


Šioje skiltyje pateikiamos Savivaldybės svetainėje skelbiamos naujienos, susijusios su COVID-19 ligos situacija Jurbarko rajone.

 

  

 

MOBILUS COVID-19 PATIKROS PUNKTAS JURBARKE


Registracija į mobilųjį patikros punktą vykdoma Karštosios koronaviruso linijos trumpuoju telefono numeriu 1808 bei interneto svetainėje 1808.lt. Jurbarko rajono PSPC tikisi greitu metu gauti leidimą registruoti asmenis įsteigiant ir atskirą telefono numerį.

 

  

 

COVID-19 STATISTIKA


Informacija apie naujus COVID-19 ligos atvejus Jurbarko rajone ir visoje Lietuvoje kasdien atnaujinama Lietuvos statistikos departamento svetainėje.

 

 

 

 

ATNAUJINTOS REKOMENDACIJOS MALDOS NAMAMS

Užsikrėtimų COVID-19 liga atvejų skaičiui didėjant, esant nepakankamam imunizuotų (pasiskiepijusių ir persirgusių) gyventojų skaičiui ir dėl to susidarius nepalankiai epidemiologinei situacijai šalyje, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujina rekomendacijas maldos namams.

 

 

 

 

ATNAUJINTOS REKOMENDACIJOS ASMENINĖMS ŠVENTĖMS


Atsižvelgdama į nepalankią epidemiologinę situaciją šalyje, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino rekomendacijas gyventojams dėl COVID-19 ligos prevencinių priemonių organizuojant asmenines šventes. 

 

 

 

 

NUO SPALIO 1 D. TAMPA PROVALOMAS KAUKIŲ DĖVĖJIMAS VISOSE UŽDAROSE PATALPOSE


Informuojame, kad nuo spalio 1 d. veido kaukes privaloma dėvėti visose uždarose patalpose, t. y.: prekybos srityje, paslaugų teikimo vietose, įstaigose, įmonėse ar organizacijose, organizuojant darbo ar ugdymo procesus, renginių metu ir kt. Dalinamės vizualine Sveikatos apsaugos ministerijos medžiaga, kam ir kur privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes. Taip pat pridedame naudingas nuorodas į aktualius Operacijų vadovo sprendimus.

 

 

 

KAIP VYKDOMOS VEIKLOS IR TEIKIAMOS PASLAUGOS NUO RUGSĖJO 13 D.

Nuo rugsėjo 13 d., visos kontaktinės paslaugos teikiamos ir ūkinės veiklos vykdomos bei renginiai organizuojami (išskyrus nustatytas išimtis) tik asmenims, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus. Kai veiklos vykdomos ar paslaugos teikiamos tik asmenims, turintiems Galimybių pasą, rekomenduojama dėvėti kaukes, laikytis atstumų. Kai veiklos vykdomos ar paslaugos teikiamos be Galimybių paso, kaukių dėvėjimas, atstumų laikymasis, srautų valdymas ir kt. yra būtini.

 

 

 

ĮSIGALIOJO NAUJA TVARKA: KAI KURIOMS PROFESIJOMS PRIVALOMAS PERIODIŠKAS TESTAVIMAS


Atkreipiame dėmesį, kad nuo liepos 26 d. Lietuvoje įsigaliojo papildytas darbų ir veiklos sričių sąrašas, kurių atstovai turi būtinai profilaktiškai periodiškai tikrintis dėl užkrečiamosios ligos, dėl kurios yra paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija ir (ar) karantinas. 

 

 

  KAIP ELGTIS DARBDAVIUI, JEI ĮMONĖJE AR ĮSTAIGOJE REGISTRUOTAS COVID-19 LIGOS PROTRŪKIS

 

 

► INFORMACIJA GRĮŽTANTIEMS IŠ UŽSIENIO  

 

► AKTUALIOS NUORODOS

 

 

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2021-10-13 13:32:53

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas
Petras Vainauskas
trečiadieniais 10-12 val. 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.