EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ

 Posėdžių archyvas
 SAVIVALDYBĖS TARYBA
 RENGINIAI

Naujienos
2023-12-08 AKCIJA „PARSINEŠK KALĖDAS Į NAMUS“ VISOJE LIETUVOJE VYKS GRUODŽIO 19 D.
 

Gruodžio 19 d., 15.00-18.00 val. Valstybinių miškų urėdijos miškininkai pagrindinėse miestų ir miestelių aikštėse bei didžiųjų prekybos centrų aikštelėse visoje Lietuvoje gražiausioms metų šventėms besiruošiantiems gyventojams dovanos nemokamas eglių šakas. Šiemet eglišakių dalinimo vietų visoje Lietuvoje – 58. Dalinimo vietų sąrašą ir visą informaciją galima rasti čia 

2023-12-08 SAVO IR APLINKINIŲ SAGUMU PRIVALOME RŪPINTIS PATYS
 

 Jurbarko rajono savivaldybės administracija atkreipia gyventojų dėmesį į šalikelėse pasodintus augalus, medžius, krūmus, sustatytus akmenis, tveriamas tvoras, kitus statinius, kiemuose kasamus tvenkinius.

2023-12-07 SAVIVALDYBIŲ FUNKCINĖS ZONOS – GALIMYBĖ EFEKTYVIAU TEIKTI VIEŠĄSIAS PASLAUGAS
 

Pastaraisiais metais vykstant intensyviems demografiniams pokyčiams, daugelyje Lietuvos savivaldybių mažėja gyventojų, visuomenė sensta, o savivaldybėms vis sudėtingiau užtikrinti efektyvų ir kokybišką viešųjų paslaugų teikimą. Atsižvelgdamos į poreikį bendrai spręsti keturioms savivaldybėms aktualius iššūkius, Jurbarko rajono, Pagėgių, Šilalės rajono ir Tauragės rajono savivaldybės suvienijo jėgas ir įgyvendino pirmąją Lietuvoje funkcinės zonos iniciatyvą Tauragė+, kurios rezultatai aptarti Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) ir viešosios įstaigos „Žaliasis regionas“ organizuotoje konferencijoje.

2023-12-07 ADVENTO SUSITIKIMAS SU DVASININKAIS
 

Gruodžio 7 d. tęsiant ilgametę tradiciją Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius kartu su vicemerais Audrone Balčiūniene ir Edmundu Mačieža, savivaldybės administracijos direktore Rūta Vančiene į Advento susitikimą pakvietė Jurbarko rajone sielovados veiklą vykdančius kunigus ir vienuolius.  

2023-12-06 NEPAMIRŠKIME TINKAMAI ATSISVEIKINTI SU SENAISIAIS PRIETAISAIS
 

Ausinės, telefonai, žaidimų kompiuteriai, kolonėlės, elektriniai dantų šepetėliai ir kitokie elektronikos prietaisai bei šokantys, grojantys ar judantys žaislai kasmet yra tarp populiariausių kalėdinių dovanų. Be to, prieš žiemos šventes ir po jų pirkėjai viliojami didelėmis nuolaidomis, tad dažnas būtent tuo metu nusprendžia įsigyti naują televizorių, skalbimo mašiną, šaldytuvą ar kitą didesnį buitinį pritaisą. Tad artėjant šventėms, o elektronikos atliekoms išliekant sparčiausiai augančiu atliekų šaltiniu visame pasaulyje, aplinkosaugos specialistai primena, kaip tinkamai atsisveikinti su prietaisais, kurie tapo nebereikalingi namie atsiradus naujiems, ir kodėl svarbu tai daryti.

2023-12-06 RENGINYJE „NUO GLOBOS LINK GALIMYBIŲ: 10 METŲ BENDRUOMENINIŲ PASLAUGŲ LINK“ DISKUTUOJAMA APIE ŽMONIŲ SU NEGALIA INSTITUCINĖS GLOBOS PERTVARKĄ
 

Gruodžio 6 d. Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga Vilniuje vykstančiame renginyje „Nuo globos link galimybių: 10 metų bendruomeninių paslaugų link“ dalyvauja Jurbarko rajono savivaldybės vicemerė Audronė Balčiūnienė ir administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Laima Gardauskienė.

2023-12-06 KVIEČIAME PAMINĖTI TARPTAUTINĘ ANTIKORUPCIJOS DIENĄ IR STEBĖTI „SKAIDRUMO ŠVENTĘ“
 

2023 m. gruodžio 8 d. 13 val. Tarptautinės antikorupcijos dienos proga vyks „Skaidrumo šventė“, kurios metu bus minimas iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ 3-asis gimtadienis ir paskelbti mokinių konkurso „Skaidrumą kuriame kartu‘23“ nugalėtojai.

2023-12-05 TARPTAUTINĖ SAVANORIŲ DIENA JURBARKE
 

Jungtinių tautų organizacijos iniciatyva nuo 1985 m. gruodžio 5 d. minima Tarptautinė savanorių diena, kuri skirta supažindinti visuomenę su savanoryste, jų tarnybomis ir skatinti žmonių norą įsitraukti į savo krašto ir užsienio bendruomenių įvairias veiklas.

2023-12-05 ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS „MOKAUSI PLAUKTI IR SAUGIAI ELGTIS VANDENYJE“
 

Jurbarko rajono savivaldybės administracija įgyvendino projektą „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ (Nr. SRF-FAV-2020-1-0051). Jis buvo bendrai finansuotas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administravo Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos,  ir Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

2023-12-04 JURBARKE PRASIDĖJO DIDŽIŲJŲ METŲ ŠVENČIŲ LAUKIMAS
 

Gruodžio 2 d. Jurbarko Dvaro parke sužibo Kalėdinė eglutė ir prasidėjo didžiausių metų švenčių laukimas. Šiemet miesto eglę jurbarkiečiams dovanojo Ramutė Anankienė. 

2023-11-25 PAGERBTI GERIAUSI ŪKININKAI IR DARBŠČIAUSI KAIMO ŽMONĖS
 

Lapkričio 25 d. į Jurbarko kultūros centre vykusią šventę „Metų ūkis 2023“ jos organizatoriai – Jurbarko rajono savivaldybės administracija, Jurbarko rajono ūkininkų sąjunga ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko rajono biuras sukvietė didžiausią pažangą padariusius rajono ūkininkus ir darbščiausius kaimo žmones.

2023-10-31 KVIEČIAMA TEIKTI KANDIDATŪRAS GABRIELĖS PETKEVIČAITĖS-BITĖS ATMINIMO MEDALIUI „TARNAUKITE LIETUVAI“ GAUTI
  

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisija kviečia valstybės ir savivaldybių institucijas, įstaigas, asociacijas, mokslo, mokymo, kultūros įstaigas, piliečių bendruomenes, labdaros organizacijas ir kitus juridinius asmenis teikti kandidatūras dėl Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“ (toliau – medalis).

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
archyvas
Statybos projektų viešinimas
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas

  
Administracijos direktorė
Rūta Vančienė
antradieniais 10-12 val. 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. [email protected]
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.