EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ

 Posėdžių archyvas
 SAVIVALDYBĖS TARYBA
 RENGINIAI
ĮGYVENDINAMI PROJEKTAI KEIČIA JURBARKO RAJONO VEIDĄ
 

Naujos Jurbarko autobusų stoties statyba bei vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklų rekonstravimo ir statybos darbai Jurbarko pramoniniame rajone – vieni iš stambiausių projektų, kuriuos šiuo metu vykdo Jurbarko rajono savivaldybė. Tai sudėtinė strategijos „Taurage +“ dalis, įgyvendinama kartu su Šilalės, Pagėgių ir Tauragės rajonų savivaldybėmis. Gegužės 13 d. vykdomus darbus apžiūrėjo ir jų atlikimo eiga domėjosi Jurbarko rajono savivaldybės vadovai – meras Skirmantas Mockevičius, jo pavaduotojas Petras Vainauskas ir Administracijos direktorius Raimundas Bastys. 


UAB „Rolginta“ vykdomus Jurbarko autobusų stoties pastato ir teritorijos rekonstravimo darbus rajono vadovams aprodė UAB Jurbarko autobusų parko direktorius Arvydas Štulas. Šią savaitę bus liejami naujos stoties pamatai. Gegužės 18 d. 14 val. stoties teritorijoje vyks ne tik UAB Jurbarko autobusų parkui, bet ir visam miestui svarbi ceremonija – į naujo objekto pamatą Tauragės regiono merai įmūrys šių darbų pradžią simbolizuojančią kapsulę. Įgyvendinant 1710498,89 Eur (su PVM) vertės projektą, bus pastatytas naujas ir modernus stoties pastatas, pritaikytas ir negalią turintiems žmonėms. Pastate numatyta komercinė salė, patalpa vairuotojų poilsiui, siuntų priėmimo-perdavimo patalpos su aplinkai draugiška šildymo vėdinimo sistema. Ant stogo bus įrengtos saulės baterijos, laikrodis.
 
Apžiūrėję Jurbarko autobusų stoties teritorijoje vykdomus darbus, Savivaldybės vadovai lankėsi kvartale tarp Pramonės, Statybininkų, Kalnėnų ir P. Paulaičio gatvių, kur UAB „Uliksas“ rekonstruoja esamus bei stato naujus vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklus. Šioje teritorijoje vykdomus darbus, dalyvaujant rangovo atstovams, aprodė UAB „Jurbarko vandenys“ direktorius Darius Dragūnavičius ir technikos direktorius Jonas Tamulis. Atlikus 1 136 521,56 eurų (su PVM) vertės darbus, pramoniniame rajone įsikūrusios įmonės galės prisijungti prie šių tinklų ir naudoti kokybišką vandenį, o nuotekas tvarkyti centralizuotai. Tikimasi, kad sutvarkius šią infrastruktūrą padidės ir investicinis Jurbarko miesto patrauklumas.
 
Šiais metais bus tęsiami ir įgyvendinami įvairūs kiti projektai: atnaujintas Jurbarko riedlenčių parkas, rekonstruota Jurbarkų sen. Rotulių k. Pėsčiųjų tako gatvė, įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas Jurbarko m. Lauko gatvėje, tęsiami Mituvos upės slėnio Jurbarke ir apleistų bešeimininkių teritorijų sutvarkymo, Jurbarko kultūros centro kapitalinio remonto darbai, taip pat bendruomeninių vaikų globos namų Jurbarko m. Vytauto Didžiojo g. 53C statyba. Numatomas valčių nuleidimo vietų ir infrastruktūros įrengimas prie Nemuno upės Veliuonos miestelyje ir Smalininkų mieste. Prie Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos planuojama pradėti baseino statybą.

 

 

 

 

 

 

 

 


Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022-06-07 16:21:16

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas

  
Administracijos direktorė
Rūta Vančienė
antradieniais 10-12 val. 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. [email protected]
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.