EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ

 Posėdžių archyvas
 SAVIVALDYBĖS TARYBA
 RENGINIAI
Tartasi dėl viešojo transporto maršrutų sistemos tobulinimo
 

Balandžio 22 d. Jurbarko rajono savivaldybės mero kvietimu vyko pasitarimas, kuriame kartu su VšĮ „Žaliasis regionas“ ir UAB „Jurbarko autobusų parkas“ atstovais buvo aptarta Tauragės regiono viešojo transporto sistemos plėtra. Pagrindinis dėmesys skirtas Jurbarko rajono viešojo transporto sistemos esamos būklės ir maršrutų analizei, jų pritaikymui prie dabartinių gyventojų poreikių.

Atsižvelgdama į 2021–2022 m. atliktos Jurbarko rajono viešojo transporto maršrutų analizės, UAB „Merakas“ specialistų bei gyventojų apklausos rezultatus, VšĮ „Žaliasis regionas“ komanda – direktorė Gaiva Mačiulaitienė, transporto specialistai Dainius Večerskas ir Aušra Juciuvienė pateikė siūlymus Jurbarko rajono viešojo transporto maršrutų sistemos tobulinimui.
 
Pasak VšĮ „Žaliasis regionas“ transporto specialisto Dainiaus Večersko, gyventojų netenkina dabartinis Jurbarko miesto maršrutas – nepatogumų kelia nuolatinės pertraukos šio maršruto tvarkaraštyje, autobusas nevažiuoja savaitgaliais, neprivažiuojama iki gyventojams svarbių objektų. Kita aktuali problema – prastas susisiekimas su Tauragės miestu, kadangi autobusų tvarkaraščiai nėra pritaikyti prie gyventojų darbo laiko. Dėl šių priežasčių specialistai siūlo ne tik perplanuoti esamus, bet ir sukurti naujus, gyventojams labiau patogesnius ir patrauklesnius viešojo transporto maršrutus.
 
„Norėdami užtikrinti gyventojų susisiekimo kokybę, turime sukurti kuo lankstesnį viešojo transporto maršrutų tinklą, į kurį vėliau galėtume integruoti elektroninio bilieto sistemą ir kitas priemones. Su pirminiais siūlymais susipažinome, savo įžvalgomis pasidalinome. Artimiausiu metu VšĮ „Žaliasis regionas“ ir UAB „Jurbarko autobusų parkas“ specialistai dar kartą atidžiai išnagrinės galimus siūlymus ir nustatys prioritetus, kuriuos viešai pristatys Savivaldybės tarybos nariams, visuomenės ir žiniasklaidos atstovams“, – sakė Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir informavo, kad gegužės 18 d. 13.30 val. Savivaldybės mažojoje salėje vyks regioninis pasitarimas su Tauragės, Šilalės ir Pagėgių savivaldybių atstovais jungiamiesiems viešojo transporto maršrutams aptarti.   

 

 

 


 Pasitarimas dėl viešojo transporto maršrutų tobulinimo.

 

 

 

 

 

 

 

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius
Paskutinis atnaujinimas: 2022-05-05 01:59:17

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas

  
Administracijos direktorė
Rūta Vančienė
antradieniais 10-12 val. 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. [email protected]
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.