EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ

 Posėdžių archyvas
 SAVIVALDYBĖS TARYBA
 RENGINIAI
VIENINGA ELEKTRONINIO BILIETO SISTEMA TAURAGĖS REGIONE – JAU 2023 METŲ VASARĄ
  

Viešoji įstaiga „Žaliasis regionas“, įkurta Jurbarko, Šilalės, Pagėgių ir Tauragės rajono savivaldybių (toliau – Įstaiga) toliau sėkmingai įgyvendina projekte „Funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos pirmaeilių veiksmų įgyvendinimas“ numatytas veiklas. Projektą Įstaiga įgyvendina kartu su Tauragės, Jurbarko, Šilalės rajonų ir Pagėgių savivaldybėmis. 


Po atliktų viešųjų pirkimų procedūrų 2022 m. rugpjūčio 24 d. pasirašyta sutartis su UAB „Du trys“ dėl Tauragės regiono viešojo transporto sistemos elektroninio bilieto techninės įrangos įsigijimo. Sutarties vertė – 534 807,90 Eur su PVM. Pagal Sutartį bus įsigyta 110 techninės įrangos komplektų autobusams, el. bilieto kontrolės įrenginiai transporto kontrolieriams, el. bilieto kortelių nuskaitymo įranga stacionarioms keleivių aptarnavimo vietoms bei 55 000 vnt. el. bilieto kortelių. Techninė įranga privalo būti pristatyta ir sumontuota iki 2023 m. birželio 24 d.
 
Taip pat Įstaiga 2022 m. spalio 31 d. sudarė sutartį su UAB LEXITA dėl Tauragės regiono viešojo transporto sistemos elektroninio bilieto programinės įrangos sukūrimo su sistemos aptarnavimo ir palaikymo paslaugomis. Sutarties vertė – 297 660,00 Eur su PVM. Pagal sutartį tiekėjas įsipareigojo per 10 mėn. sukurti ir įdiegti el. bilieto programinę įrangą, sukurti mobiliąją aplikaciją el. bilieto naudotojams bei po programinės įrangos įdiegimo 60 mėn. atlikti sistemos aptarnavimo ir palaikymo paslaugas.
 
2022 m. lapkričio 8 d. įvyko Įstaigos, UAB „Du trys“ ir UAB LEXITA atstovų susitikimas. Susitikimo metu buvo detaliau aptartos pradedamos el. bilieto įdiegimo procedūros: programinės įrangos sukūrimo reikalavimai, techninės įrangos montavimo specifika, programinės ir techninės įrangos susiejimo klausimai. Susirinkimo metu nuspręsta vykdyti reguliarius susitikimus su tiekėjais ir Įstaiga, siekiant užtikrinti nepertraukiamą darbą ir kokybišką bei greitą iškilusių klausimų bei problemų sprendimą.
 
Planuojama, kad Tauragės regiono viešojo transporto sistemos elektroninis bilietas visose Tauragės regiono savivaldybėse turėtų pradėti veikti 2023 m. vasarą.

 

 

 

Viešosios įstaigos „Žaliasis regionas“ informacija 

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022-11-17 02:51:44

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas

  
Administracijos direktorė
Rūta Vančienė
antradieniais 10-12 val. 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. [email protected]
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.