EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ

 Posėdžių archyvas
 SAVIVALDYBĖS TARYBA
 RENGINIAI
ĮVYKO NUOTOLINIS PASITARIMAS DĖL TAURAGĖS REGIONO VIEŠOJO TRANSPORTO SISTEMOS PLĖTROS
 


Kovo 3 d. VšĮ „Žaliasis regionas“ komanda rinkosi į nuotolinį pasitarimą, kuriame kartu su Jurbarko rajono savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi ir Jurbarko rajono seniūnijų seniūnais aptarė šiuo metu vykdomą Tauragės regiono viešojo transporto sistemos plėtrą, kurios pagrindinis tikslas – ekologiškas, patogus, kokybiškas ir patrauklus, visuomenės bei verslo poreikius atitinkantis viešasis transportas Tauragės regiono savivaldybėse. 

 

VšĮ „Žaliasis regionas“ transporto specialistas Dainius Večerskas informavo apie šiuo metu vykdomas veiklas, siekiant pertvarkyti ir optimizuoti esamus Tauragės regiono savivaldybių viešojo transporto maršrutus, atsižvelgiant į visuomenės bei verslo poreikius. Šiuo metu vykdoma visuomenės poreikių apklausa, kurioje gali dalyvauti ir Jurbarko rajono savivaldybės gyventojai. Apklausos formą galite užpildyti čia.
 
Susitikime pristatyta jau pradėjusi veikti Tauragės regiono viešojo transporto sistemos maršrutų eismo tvarkaraščių pateikimo internete programa, kurioje pateikiami viso regiono viešojo transporto maršrutai. Gyventojai čia turi galimybę rasti visą reikiamą informaciją apie iš jų gyvenamosios vietovės važiuojančius autobusus ir jų eismo tvarkaraščius, taip pat susiplanuoti savo kelionę visame Tauragės regione. Kol kas šiame tinklapyje pateikiami tik vietinio susisiekimo maršrutų eismo tvarkaraščiai, tačiau planuojama integruoti ir tarpmiestinių autobusų eismo tvarkaraščius. Kviečiame gyventojus aktyviai naudotis šiuo tinklapiu, o pastebėjus neatitikimus – informuoti VšĮ „Žaliasis regionas“ specialistus.
 
Planuojama sukurti ir bendrą elektroninio bilieto sistemą, kurios dėka Tauragės regiono gyventojai, įsigiję terminuotą elektroninį bilietą, galės naudotis viešuoju transportu visame regione. Planuojama, kad terminuotas metinis elektroninis bilietas kainuos apie 12 Eur. Šia simboline kaina planuojama skatinti gyventojus aktyviau naudotis viešojo transporto sistema ir atsisakyti taršių asmeninių automobilių naudojimo.
 
Primename, kad projektą „Funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos pirmaeilių veiksmų įgyvendinimas“ įgyvendina VšĮ „Žaliasis regionas“ kartu su keturiomis Tauragės regiono savivaldybėmis.

 VšĮ „Žaliasis regionas“ informacija

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022-03-04 12:38:59

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas

  
Administracijos direktorė
Rūta Vančienė
antradieniais 10-12 val. 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. [email protected]
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.