EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ

 Posėdžių archyvas
 SAVIVALDYBĖS TARYBA
 RENGINIAI
NUO RUGSĖJO 1 D. – NAUJAS AUTOBUSO MARŠRUTAS IŠ JURBARKO Į TAURAGĘ
  

Jurbarko rajono savivaldybės taryba, siekdama sudaryti galimybę gyventojams greičiau ir patogiau pasiekti darbo vietas, mokymosi, gydymo ir kitas įstaigas, rugpjūčio 24 d. posėdyje pritarė naujam vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutui R1: Jurbarkas–Tauragė–Jurbarkas. Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. startuosiantis maršrutas bus nemokamas. Nauju maršrutu (tik darbo dienomis) gyventojus pavėžės UAB „Jurbarko autobusų parkas“ autobusas. 


Šis maršrutas – VšĮ „Žaliasis regionas“ vykdomo projekto „Funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos pirmaeilių veiksmų įgyvendinimas“ dalis, įgyvendinama kartu su Jurbarko, Šilalės, Pagėgių ir Tauragės rajonų savivaldybėmis. Šiuo projektu siekiama ne tik užtikrinti regiono gyventojams patogų susiekimą, bet ir paskatinti juos aktyviau naudotis viešuoju transportu, atsisakyti nuosavo automobilio ir prisidėti prie aplinkos tausojimo, šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio mažinimo.
 
„Išanalizuoti viso Tauragės regiono viešojo transporto sistemą, numatyti teisingus sprendinius jos tobulinimui, siekiant sudaryti kuo geriausiais sąlygas patogiai pasiekti viešųjų paslaugų teikimo vietas, atsižvelgiant tiek į gyventojų, tiek verslo poreikius – didelis ir atsakingas darbas. Norėdami užtikrinti gyventojų susisiekimo kokybę, svarbu sukurti kuo lankstesnį viešojo transporto maršrutų tinklą, į kurį vėliau galėtume integruoti elektroninio bilieto sistemą ir kitas priemones“, – sako Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.
 
Šiuo metu statoma nauja ir moderni Jurbarko autobusų stotis, kurioje keleiviai galės patogiai laukti autobusų, pailsėti, atsiimti siuntas. Siekiant skatinti tvarų judumą, taip pat numatoma įsigyti elektrinių autobusų ir įrengti elektros įkrovimo stotelių.
 
Kiekvieną darbo dieną maršrutu Jurbarkas–Tauragė–Jurbarkas važinės autobusai. Iš Jurbarko autobusų parko išvyks ryte 6.45 val., o iš Jurbarko autobusų stoties – 6.50 val. Taip pat iš Jurbarko autobusų stoties į Tauragę vyks dar vienas autobusas 15.00 val. Iš Tauragės į Jurbarką autobusai išvažiuos 10.00 ir 17.15 val.

 

 

 

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius


 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-12 10:23:20

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas

  
Administracijos direktorė
Rūta Vančienė
antradieniais 10-12 val. 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. [email protected]
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.