EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ

 Posėdžių archyvas
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA
 ► RENGINIAI
 ► COVID-19 INFORMACIJA
Vis daugiau karo pabėgėlių iš Ukrainos atranda prieglobstį Jurbarko rajone
 

Per pastarąsias savaites į Jurbarko rajoną atvyko apie 130 karo pabėgėlių iš Ukrainos. Dalis ukrainiečių šeimų laikinai apgyvendinti Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos bendrabutyje, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos bendrabutyje bei Šeimos gerovės centre, likusieji apsistoję geradarių žmonių jiems pasiūlytuose ar savarankiškai išsinuomotose būstuose. Naujai atvykstantiems jau ruošiamos šildomos patalpos buvusioje Vadžgirio pagrindinėje mokykloje. Siekiant užtikrinti tinkamas ukrainiečių gyvenimo sąlygas šiose patalpose, gyventojų prašoma paramos: padovanoti geros būklės lovų, čiužinių, tvarkingos patalynės. 

 

Kovo 12 d. keturiasdešimt moterų ir vaikų savanoriškai priėmė Raudonės bendruomenės „Žiburys“ nariai kartu su seniūnijos, bibliotekos, vaikų dienos centro darbuotojais bei kitais aktyviais raudoniškiais. Vaikai žaidė įvairius žaidimus, turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Raudonės pilimi ir jos istorija, pasigrožėti miestelio apylinkėmis ir Nemuno panorama iš pilies bokšto. Bendruomenė pasirūpino šių šeimų užimtumu ir maitinimu. Šiuos asmenis į Raudonę vežė Jurbarko viešosios bibliotekos, Jurbarko kultūros centro ir Samariečių bendrijos transportas.
 
Itin didelio jurbarkiečių susidomėjimo sulaukė Jurbarko kultūros centro ir Jurbarko viešosios bibliotekos inicijuota paramos akcija „Mes su tavimi Ukraina“. Kovo 13 d. bibliotekos kiemelyje susirinkę jurbarkiečiai ir miesto svečiai grožėjosi Jurbarko kultūros centro kolektyvų pasirodymais, vaišinosi bibliotekininkių pagamintu maistu už auką Jurbarko rajone apgyvendintoms ukrainiečių šeimoms. Vos per kelias valandas surinkta įspūdinga lėšų suma – 2 362 eurai, kurie bus skirti įvairioms ukrainiečių išgyvenimo reikmėms.

Informaciją apie pagalbą ukrainiečiams Jurbarko rajone renka Savivaldybės informacijos centras: el. p. ukraina@jurbarkas.lt, tel.: 8 664 37 590, 8 649 29 983. Aktuali informacija, susijusi su karo pabėgėlių iš Ukrainos apgyvendinimu Jurbarko rajone, skelbiama Savivaldybės interneto svetainėje www.jurbarkas.lt .

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Audriaus Sinkaus ir Rasidos Kalinauskienės nuotraukos.

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius
Paskutinis atnaujinimas: 2022-03-14 23:42:20

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas
Petras Vainauskas
trečiadieniais 10-12 val. 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.