EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ

 Posėdžių archyvas
 SAVIVALDYBĖS TARYBA
 RENGINIAI
PASIRAŠYTA SUTARTIS DĖL JURBARKO AUTOBUSŲ STOTIES STATYBOS
 

Žengtas svarbus žingsnis naujos Jurbarko autobusų stoties statybos pradžios link – pasirašyta 1710498,89 Eur (su PVM) vertės sutartis su viešųjų pirkimų konkursą laimėjusiu rangovu. Jurbarko autobusų stoties pastato (Vydūno g. 1) ir teritorijos (Vydūno g. 7) rekonstravimo darbus vykdys UAB „Rolginta“. Darbai bus atliekami pagal UAB „PA Group“ parengtą techninį projektą, kuris užsakovams ir visuomenei buvo pristatytas praėjusių metų liepą. Darbus pradėti planuojama artimiausiu metu, o užbaigti tikimasi per 16 mėnesių


„Šis objektas – vienas trijų stambių projektų, kurie yra sudėtinė strategijos „Taurage +“ dalis, įgyvendinama kartu su Šilalės, Pagėgių, Tauragės rajonų savivaldybėmis, siekiant skatinti tvarų judumą, suteikti galimybę gyventojams judėti regiono viduje, patogiai ir lengvai pasiekti darbo vietas bei vietas, kuriose gyventojams teikiamos viešosios paslaugos. Tam, kad gautume finansavimą stoties statybai, teko nueiti ilgą kelią. Ne vienerius metus laukėme šios dienos, todėl tikiuosi, kad darbų eiga bus sklandi ir turėsime modernią bei šiuolaikišką autobusų stotį, kuri bus pritaikyta ir negalią turintiems žmonėms. Pagerės sąlygos keleivius aptarnaujančioms darbuotojoms, išsiplės siuntų priėmimo-perdavimo patalpos, numatyta patalpa vairuotojų poilsiui. Tikiuosi, kad nauja autobusų stotis bus patraukli ne tik vietos gyventojams, bet ir miesto svečiams bei turistams“, – sako Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.
 
Naujoji autobusų stotis bus statoma Europos Sąjungos bei Savivaldybės biudžeto lėšomis.
 
Įgyvendinant šį projektą bus nugriautas esamas ir pastatytas modernus stačiakampio formos pastatas, kuriame bus įrengta moderni, aplinkai draugiška šildymo vėdinimo sistema. Ant stogo įrengtos saulės baterijos, laikrodis. Pastato ir teritorijos apšvietimas bus valdomas išmaniosiomis technologijomis – reaguos į judesio ir šilumos šaltinius. Stoties viduje numatyta komercinė salelė.

 

 


 Būsimos Jurbarko autobusų stoties vizualizacija.

 

 

 

 

 

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius

 

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022-02-23 09:03:15

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas

  
Administracijos direktorė
Rūta Vančienė
antradieniais 10-12 val. 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. [email protected]
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.