Naujienos
2021-06-11 VYKDOMA MAUDYKLŲ VANDENS IR PAPLŪDIMIO SMĖLIO KOKYBĖS STEBĖSENA
 

Birželio 7 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Mituvos užtvankos (Dainių k., Jurbarkų sen., Jurbarko r.), Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas) ir Greičių karjero (Greičių k., Jurbarkų sen., Jurbarko r.).

2021-06-10 BIRŽELIO 16 IR 17 D. VAKCINACIJA JURBARKE VYKS GYVOS EILĖS PRINCIPU
 

Kad kuo daugiau asmenų galėtų vakcinuotis, VšĮ Jurbarko PSPC birželio 16 ir 17 dienomis nuo 12 iki 14 valandos Covid-19 vakcinaciją vykdys gyvos eilės principu, t. y. pageidaujantiems pasiskiepyti asmenims niekur nereikės registruotis. Jie turi atvykti į Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centrą (Vydūno g. 56 D., Jurbarkas) su savimi turėdami asmens dokumentą. Bus vakcinuojama Comirnaty (Pfizer) vakcina. 

2021-06-10 VISKAS APIE VIENIŠO ASMENS IŠMOKĄ
 

Kas gali gauti vienišo asmens išmoką nuo 2021 m. liepos 1 d.  

2021-06-10 PRISTATYTOS TURIZMO PLĖTROS PRIEMONĖS
 

 Šiandien Raudonėje Tauragės apskrities savivaldybių merai, vicemerai, administracijų direktoriai, Tauragės regiono plėtros tarybos kolegijos, Centrinės projektų valdymo agentūros  atstovai, savivaldybių investicijų skyrių vedėjai  aptarė Tauragė+ funkcinės zonos prioritetinės krypties „Turizmo plėtrai svarbių paslaugų ir infrastruktūros vystymo skatinimas“  numatomas priemones. Kaip ir kitų keturių Tauragė + krypčių taip ir šios krypties numatomų veiksmų planą tvirtins Jurbarko, Tauragės, Pagėgių ir Šilalės savivaldybių tarybos po to, kai jis bus galutinai  išdiskutuotas. Šis planas taps bendro Tauragės regiono plėtros plano sudėtine dalimi. 

2021-06-09 MINIME GEDULO IR VILTIES DIENĄ
 

Birželio 14-ąją Lietuva  mini  Gedulo ir vilties dieną. Prieš 80 metų – 1941 metais – tą  gražią vasaros dieną prasidėjo masiniai trėmimai į Stalino lagerius. Per visą tremties laikotarpį iš Lietuvos į Sibirą buvo ištremta daugiau nei 131 000 gyventojų, dar apie 156 000 lietuvių buvo įkalinta. Dalies jų likimai nėra žinomi iki šiol. Tremtis tapo didžiule Lietuvos tragedija ir netektimi.  Mūsų rajono Varlaukio geležinkelio stotis taip pat mena šią  tragišką istorijos datą, per kurią žlugo šimtų žmonių ir šeimų likimai.

2021-06-08 PARAMA MAISTO PRODUKTAIS IR HIGIENOS PREKĖMIS
 

Birželio mėnesį maisto produktai ir higienos prekės bus dalinamos nuo 2021 m. birželio 16 d.:

2021-06-07 PRASIDĖJO BRANDOS EGZAMINŲ PAGRINDINĖ SESIJA
 

Šiandien rajono abiturientai rinkosi į lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą. Vyko ir valstybinis, ir mokyklinis egzaminai.

2021-06-07 VALSTYBĖS PAGALBA KIAULIŲ LAIKYTOJAMS
 

Nuo birželio 7 d. vėl priimamos kiaulių laikytojų, įsigijusių biologinio saugumo priemonių,  paraiškos  išlaidoms kompensuoti. 

2021-06-07 LIETUVOJE VĖL STARTUOJA „MISIJA: ŠVARI VASARA!“
 

Pakelti svetimą šiukšlę – jau nebe tabu. Vis daugiau Lietuvos žmonių įsitraukia į aplinkos tvarkymą ir stengiasi mažinti taršą, todėl birželį Lietuvoje vėl prasideda „Misija: švari vasara!“, skatinanti gamtoje pakelti svetimą šiukšlę, nepalikti savų ir tokiu pavyzdžiu dalytis socialiniuose tinkluose.

2021-06-07 BIRŽELIO 19 D. JURBARKE – LIETUVOS LAIVYNO 100-MEČIO MINĖJIMO RENGINIAI
 

Šiemet pažymimas Lietuvos – jūrinės valstybės šimtmetis. Įgyvendindamas šiai sukakčiai skirtą plačią ir įvairią programą Lietuvos jūrų muziejus numatė dalį renginių surengti Jurbarke, kuris yra svarbus minint 1921 m. kovo 4 d. įvykį, kai į Klaipėdos uostą atplaukė pirmasis laivas, nuleistas į vandenį  su trispalve – motorinis burlaivis „Jūratė“. Šio Jurbarke registruoto laivo įplaukimas ženklina Lietuvos laivyno istorijos pradžią. Du pirmieji lietuviški laivai negalėjo būti registruoti dar Lietuvai tuomet nepriklausiusiame uostamiestyje.

2021-06-04 KONFERENCIJOJE TARTASI DĖL ORO KADETŲ MOKYKLOS SMALININKUOSE
  Šių metų gegužės 31 d. į Smalininkų L. Meškaitytės pagrindinę mokyklą rinkosi suinteresuoti oro kadetų mokyklos steigimu žmonės. 
2021-06-04 KVIEČIAME VAKCINUOTIS – REGISTRACIJA INTERNETU
  Gyventojai kviečiami greitai ir patogiai registruotis internetinėje platformoje, kuri leis ne tik užsiregistruoti pačiam, bet ir užregistruoti kitą asmenį.
2021-06-03 RUGPJŪČIO 20–22 DIENOMIS JURBARKE ŠURMULIUOS ŠVENTĖ
 

 Rugpjūčio 20–22 dienomis Jurbarke šurmuliuos  tradicinė Jurbarko krašto šventė – taip nuspręsta Savivaldybės mero susitikime su organizacine grupe. Šių metų šventė bus skirta pažymėti 410 metų, kai Jurbarkui buvo suteikta Magdeburgo teisė. Numatoma, kad šventiniai renginiai prasidės   penktadienį šiai istorinei sukakčiai prisiminti  skirta istorine konferencija Jurbarko krašto muziejuje. Kaip ir ankstesniais metais visą savaitgalį įvairiose miesto erdvėse vyks  kultūros renginiai, sporto varžybos,  skambės džiazo muzika. Šeštadienį Dvaro parke šurmuliuos tradicinė amatininkų mugė, vakare vyks šventinis koncertas. Sekmadienį – Ekumeninės pamaldos, vargonų muzikos koncertas, Mero sriuba bibliotekos sodelyje ir kiti nuotaikingi renginiai.     

2021-06-03 MOKYKLŲ TINKLO PERTVARKOS PLANAS 2021–2025 METAMS DIDELIŲ POKYČIŲ NEŽADA
 

Lietuvoje mokyklų tinklo pertvarka vyksta jau daugelį metų. Šiai pertvarkai įtaką daro spartus mokinių skaičiaus mažėjimas, nuolatinis naujų technologijų atsiradimas, valstybės keliami vis didesni reikalavimai ugdymo organizavimo kokybei, švietimo pagalbos paslaugų teikimui, mokyklų veiklai ir aptarnavimui, o ypač – skiriamų lėšų dydis. Siekiama, jog švietimo sistemoje būtų įgyvendintas socialinis teisingumas, lygios galimybės, veiksmingumas, būtų atsakingas valdymas ir aukšta darbo kokybė, o drauge ir racionaliai panaudojami turimi ištekliai.

2021-06-03 PLĖTOJAMAS BENDRADARBIAVIMAS SU LICHTENBERGU
         

2003 metais buvo sudaryta bendradarbiavimo ir partnerystės sutartis tarp Vokietijos Federacinės Respublikos Berlyno miesto Lichtenbergo rajono ir Jurbarko rajono savivaldybių. Abi sutarties šalys sutarė rengti trumpalaikius bendradarbiavimo susitarimus, nustatančius bendros veiklos gaires. Pasaulinė koronaviruso (COVID-19) pandemija bendrystę skaudžiai paveikė, palikusi tik nedidelę nuotolinio ryšio galimybę. Slopstant  COVID-19 ligos susirgimų skaičiui, atsirado viltis, kad vėl bus galimas tiesioginis (kontaktinis) bendradarbiavimas. Tikimasi, kad pirmasis susitikimas po dviejų metų pertraukos įvyks jau šiemet rugpjūčio 16-ąją, kai Jurbarke lankysis Lichtenbergo atstovai, su kuriais bus pasikeista draugystės suolais, jau naudotais Jurbarko ir Berlyno viešosiose erdvėse. Tai bus tarsi savivaldybių bendrystės ženklas –  pasidalinimas simboline savęs dalimi. 

2021-06-03 KAS: INFLUENCERIAI AR ĮTIKINĖTOJAI, BLOGERIAI AR TINKLARAŠTININKAI?
 

Trečiojoje straipsnių grupės „Kad mūsų kalba būtų taisyklingesnė“ dalyje samprotaujama, kas gali keisti žmonių nuomonę – influenceriai ir blogeriai ar  nuomonės formuotojai ir tinklaraštininkai.
 

Visi rinkinio „Kad mūsų kalba būtų taisyklingesnė“ straipsniai skelbiami savivaldybės interneto svetainės www.jurbarkas.lt skyriuje „Valstybinė kalba“ (žr.: Veiklos sritys → Valstybinė kalba →  Kalbėkime ir rašykime taisyklingiau). 

2021-05-31 SKELBIAMAS 2021 METŲ JURBARKO RAJONO JAUNIMO PILIETINIŲ IR SOCIALINIŲ INICIATYVŲ PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAS
 

Jurbarko rajono savivaldybė kviečia rajone veikiančias jaunimo organizacijas ir neformalias jaunimo grupes teikti paraiškas Jurbarko rajono jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų projektų finansavimui. Didžiausia vienam projektui skiriama suma 500 eurų.

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
2021-05-28 PERKA VIENO IR DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTUS

Jurbarko rajono savivaldybės administracija projekto „Socialinio būsto plėtra Jurbarko rajono savivaldybėje“ įgyvendinimo metu numato įsigyti 2 vieno kambario ir 2 dviejų kambarių butus.

2021-05-27 Skelbiamas konkursas muziejaus vadovo pareigoms užimti
 

VšĮ Smalininkų Senovinės technikos muziejus skelbią konkursą muziejaus vadovo pareigoms užimti. Reikalavimai pretendentui: aukštasis išsilavinimas, kompiuterinis raštingumas, istorijos, muziejininkystės ir kolekcionavimo žinios. Darbo sritis – organizuoti eksponatų paiešką ir muziejaus plėtrą, išradingą eksponatų pristatymą, kultūrinius renginius muziejuje. Daugiau informacijos telefonu: 8 650 35 586.

2021-05-24 SKELBIAMA ATRANKA JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS INFRASTRUKTŪROS IR TURTO SKYRIAUS VYRIAUSIOJO INŽINIERIAUS PAREIGOMS UŽIMTI
 

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiojo inžinieriaus pareiginės algos koeficientas – 6.

2021-05-05 Skelbiamas buvusio lopšelio-darželio pastato viešas aukcionas
 

Aukcionas vykdomas informacinių technologijų priemonėmis interneto svetainėje www.evarzytines.lt.

2020-11-25 Skelbiamas nekilnojamojo turto viešas aukcionas

Pastatas – kultūros namai – kontora, unikalus Nr. 4400-0794-6387, plotas 812,82 kv. m, pastatas mūrinis, 2 aukštų, pažymėtas plane 1B2p su jo eksploatacijai priskirtu 0,2399 ha žemės sklypu, unikalus Nr. 4400-4562-9896, Ryto g. 2, Jurbarkų k., Jurbarko r. sav. Pradinė pardavimo kaina – 28 653,00 Eur, iš kurios pastato pradinė pardavimo kaina – 24 978,00 Eur, objektui priskirto žemės sklypo pradinė pardavimo kaina – 3 071,00 Eur, žemės sklypo parengimo atlygintinos išlaidos – 604,00 Eur.

archyvas
SPAUDA APIE MUS
2019-10-28 SAUGOKIME APLINKĄ – TAIP IŠSAUGOSIME SAVE
   

Išmesti šiukšlę į šiukšliadėžę labai lengva – dažnai apie tai net nesusimąstome. O koks tolesnis  kelias – kaip, kiek ir kokių šiukšlių  surenkama, kaip jos perdirbamos, kokią grėsmę kelia netvarkomos arba netinkamai tvarkomos atliekos? Apie rajono atliekų tvarkymo problemas, šioje srityje 2019 metais įgyvendintas priemones pasakoja Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiasis specialistas Dainius Večerskas, kuris nuo šių metų kovo mėnesio  yra atsakingas už savivaldybės aplinkos kokybės gerinimą ir apsaugą, komunalinių atliekų tvarkymo sistemų diegimo administravimą Jurbarko rajone.

archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
2021-06-04 Aptarti Jurbarko Statybininkų gatvės žiedo projektavimo techniniai sprendiniai
    Birželio 4 d. Jurbarko statybininkų gatvėje įvyko savivaldybės įgyvendinamos funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos prioritetinės krypties „Investicinio patrauklumo didinimas ir verslo plėtros skatinimas” techninių sprendinių aptarimas.
2021-05-19 Informacija dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad Jurbarko rajono savivaldybės gyventojai gali kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūnijas dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nustatyta tvarka.

2021-04-07 Vakcinacijos eiga Jurbarko rajone
 

Kviečiame susipažinti su vakcinacijos eiga Jurbarko rajono savivaldybėje. Vaizdo reportaže kalba Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Remigija Mencienė.

2021-02-01 Veliuona – Lietuvos mažoji kultūros sostinė 2021
  2021-ieji prasideda visam Jurbarko kraštui svarbia žinia – šiemet Veliuona paskelbta Lietuvos mažąja kultūros sostine. Ta proga miestelio bendruomenė, seniūnija, kultūros įstaigos ir partneriai ruošiasi įgyvendinti daugybę įsimintinų iniciatyvų ir renginių, kuriuose dalyvauti bus kviečiami visi rajono gyventojai ir svečiai.
2021-01-22 Jurbarko rajono Garbės piliečiui prof. dr. Volfgangui fon Štetenui sukanka 80 metų
  2021 m. sausio 22 d. minime garbingą Jurbarko rajono Garbės piliečio, 1991–2002 m. Vokietijos Bundestago parlamentinės ryšių su Baltijos valstybėmis grupės pirmininko, nuo 2004 m. – Lietuvos Respublikos Garbės Konsulo Badeno-Viurtembergo žemėje prof. dr. Volfgango fon Šteteno 80-ies metų jubiliejų.
2019-08-02 Funkcinės zonos Tauragė+ pradžia – strategijos rengimas
 
Vaizdo įraše pristatoma funkcinės zonos Tauragė+ strategijos rengimo pradžia.
archyvas
Statybos projektų viešinimas
archyvas

   EN  ⁄ 

DE      PL 
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 Posėdžių archyvas
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄

Naujienos
2021-06-11 VYKDOMA MAUDYKLŲ VANDENS IR PAPLŪDIMIO SMĖLIO KOKYBĖS STEBĖSENA
 

Birželio 7 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Mituvos užtvankos (Dainių k., Jurbarkų sen., Jurbarko r.), Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas) ir Greičių karjero (Greičių k., Jurbarkų sen., Jurbarko r.).

2021-06-10 BIRŽELIO 16 IR 17 D. VAKCINACIJA JURBARKE VYKS GYVOS EILĖS PRINCIPU
 

Kad kuo daugiau asmenų galėtų vakcinuotis, VšĮ Jurbarko PSPC birželio 16 ir 17 dienomis nuo 12 iki 14 valandos Covid-19 vakcinaciją vykdys gyvos eilės principu, t. y. pageidaujantiems pasiskiepyti asmenims niekur nereikės registruotis. Jie turi atvykti į Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centrą (Vydūno g. 56 D., Jurbarkas) su savimi turėdami asmens dokumentą. Bus vakcinuojama Comirnaty (Pfizer) vakcina. 

2021-06-10 VISKAS APIE VIENIŠO ASMENS IŠMOKĄ
 

Kas gali gauti vienišo asmens išmoką nuo 2021 m. liepos 1 d.  

2021-06-10 PRISTATYTOS TURIZMO PLĖTROS PRIEMONĖS
 

 Šiandien Raudonėje Tauragės apskrities savivaldybių merai, vicemerai, administracijų direktoriai, Tauragės regiono plėtros tarybos kolegijos, Centrinės projektų valdymo agentūros  atstovai, savivaldybių investicijų skyrių vedėjai  aptarė Tauragė+ funkcinės zonos prioritetinės krypties „Turizmo plėtrai svarbių paslaugų ir infrastruktūros vystymo skatinimas“  numatomas priemones. Kaip ir kitų keturių Tauragė + krypčių taip ir šios krypties numatomų veiksmų planą tvirtins Jurbarko, Tauragės, Pagėgių ir Šilalės savivaldybių tarybos po to, kai jis bus galutinai  išdiskutuotas. Šis planas taps bendro Tauragės regiono plėtros plano sudėtine dalimi. 

2021-06-09 MINIME GEDULO IR VILTIES DIENĄ
 

Birželio 14-ąją Lietuva  mini  Gedulo ir vilties dieną. Prieš 80 metų – 1941 metais – tą  gražią vasaros dieną prasidėjo masiniai trėmimai į Stalino lagerius. Per visą tremties laikotarpį iš Lietuvos į Sibirą buvo ištremta daugiau nei 131 000 gyventojų, dar apie 156 000 lietuvių buvo įkalinta. Dalies jų likimai nėra žinomi iki šiol. Tremtis tapo didžiule Lietuvos tragedija ir netektimi.  Mūsų rajono Varlaukio geležinkelio stotis taip pat mena šią  tragišką istorijos datą, per kurią žlugo šimtų žmonių ir šeimų likimai.

2021-06-08 PARAMA MAISTO PRODUKTAIS IR HIGIENOS PREKĖMIS
 

Birželio mėnesį maisto produktai ir higienos prekės bus dalinamos nuo 2021 m. birželio 16 d.:

2021-06-07 PRASIDĖJO BRANDOS EGZAMINŲ PAGRINDINĖ SESIJA
 

Šiandien rajono abiturientai rinkosi į lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą. Vyko ir valstybinis, ir mokyklinis egzaminai.

2021-06-07 VALSTYBĖS PAGALBA KIAULIŲ LAIKYTOJAMS
 

Nuo birželio 7 d. vėl priimamos kiaulių laikytojų, įsigijusių biologinio saugumo priemonių,  paraiškos  išlaidoms kompensuoti. 

2021-06-07 LIETUVOJE VĖL STARTUOJA „MISIJA: ŠVARI VASARA!“
 

Pakelti svetimą šiukšlę – jau nebe tabu. Vis daugiau Lietuvos žmonių įsitraukia į aplinkos tvarkymą ir stengiasi mažinti taršą, todėl birželį Lietuvoje vėl prasideda „Misija: švari vasara!“, skatinanti gamtoje pakelti svetimą šiukšlę, nepalikti savų ir tokiu pavyzdžiu dalytis socialiniuose tinkluose.

2021-06-07 BIRŽELIO 19 D. JURBARKE – LIETUVOS LAIVYNO 100-MEČIO MINĖJIMO RENGINIAI
 

Šiemet pažymimas Lietuvos – jūrinės valstybės šimtmetis. Įgyvendindamas šiai sukakčiai skirtą plačią ir įvairią programą Lietuvos jūrų muziejus numatė dalį renginių surengti Jurbarke, kuris yra svarbus minint 1921 m. kovo 4 d. įvykį, kai į Klaipėdos uostą atplaukė pirmasis laivas, nuleistas į vandenį  su trispalve – motorinis burlaivis „Jūratė“. Šio Jurbarke registruoto laivo įplaukimas ženklina Lietuvos laivyno istorijos pradžią. Du pirmieji lietuviški laivai negalėjo būti registruoti dar Lietuvai tuomet nepriklausiusiame uostamiestyje.

2021-06-04 KONFERENCIJOJE TARTASI DĖL ORO KADETŲ MOKYKLOS SMALININKUOSE
  Šių metų gegužės 31 d. į Smalininkų L. Meškaitytės pagrindinę mokyklą rinkosi suinteresuoti oro kadetų mokyklos steigimu žmonės. 
2021-06-04 KVIEČIAME VAKCINUOTIS – REGISTRACIJA INTERNETU
  Gyventojai kviečiami greitai ir patogiai registruotis internetinėje platformoje, kuri leis ne tik užsiregistruoti pačiam, bet ir užregistruoti kitą asmenį.
2021-06-03 RUGPJŪČIO 20–22 DIENOMIS JURBARKE ŠURMULIUOS ŠVENTĖ
 

 Rugpjūčio 20–22 dienomis Jurbarke šurmuliuos  tradicinė Jurbarko krašto šventė – taip nuspręsta Savivaldybės mero susitikime su organizacine grupe. Šių metų šventė bus skirta pažymėti 410 metų, kai Jurbarkui buvo suteikta Magdeburgo teisė. Numatoma, kad šventiniai renginiai prasidės   penktadienį šiai istorinei sukakčiai prisiminti  skirta istorine konferencija Jurbarko krašto muziejuje. Kaip ir ankstesniais metais visą savaitgalį įvairiose miesto erdvėse vyks  kultūros renginiai, sporto varžybos,  skambės džiazo muzika. Šeštadienį Dvaro parke šurmuliuos tradicinė amatininkų mugė, vakare vyks šventinis koncertas. Sekmadienį – Ekumeninės pamaldos, vargonų muzikos koncertas, Mero sriuba bibliotekos sodelyje ir kiti nuotaikingi renginiai.     

2021-06-03 MOKYKLŲ TINKLO PERTVARKOS PLANAS 2021–2025 METAMS DIDELIŲ POKYČIŲ NEŽADA
 

Lietuvoje mokyklų tinklo pertvarka vyksta jau daugelį metų. Šiai pertvarkai įtaką daro spartus mokinių skaičiaus mažėjimas, nuolatinis naujų technologijų atsiradimas, valstybės keliami vis didesni reikalavimai ugdymo organizavimo kokybei, švietimo pagalbos paslaugų teikimui, mokyklų veiklai ir aptarnavimui, o ypač – skiriamų lėšų dydis. Siekiama, jog švietimo sistemoje būtų įgyvendintas socialinis teisingumas, lygios galimybės, veiksmingumas, būtų atsakingas valdymas ir aukšta darbo kokybė, o drauge ir racionaliai panaudojami turimi ištekliai.

2021-06-03 PLĖTOJAMAS BENDRADARBIAVIMAS SU LICHTENBERGU
         

2003 metais buvo sudaryta bendradarbiavimo ir partnerystės sutartis tarp Vokietijos Federacinės Respublikos Berlyno miesto Lichtenbergo rajono ir Jurbarko rajono savivaldybių. Abi sutarties šalys sutarė rengti trumpalaikius bendradarbiavimo susitarimus, nustatančius bendros veiklos gaires. Pasaulinė koronaviruso (COVID-19) pandemija bendrystę skaudžiai paveikė, palikusi tik nedidelę nuotolinio ryšio galimybę. Slopstant  COVID-19 ligos susirgimų skaičiui, atsirado viltis, kad vėl bus galimas tiesioginis (kontaktinis) bendradarbiavimas. Tikimasi, kad pirmasis susitikimas po dviejų metų pertraukos įvyks jau šiemet rugpjūčio 16-ąją, kai Jurbarke lankysis Lichtenbergo atstovai, su kuriais bus pasikeista draugystės suolais, jau naudotais Jurbarko ir Berlyno viešosiose erdvėse. Tai bus tarsi savivaldybių bendrystės ženklas –  pasidalinimas simboline savęs dalimi. 

2021-06-03 KAS: INFLUENCERIAI AR ĮTIKINĖTOJAI, BLOGERIAI AR TINKLARAŠTININKAI?
 

Trečiojoje straipsnių grupės „Kad mūsų kalba būtų taisyklingesnė“ dalyje samprotaujama, kas gali keisti žmonių nuomonę – influenceriai ir blogeriai ar  nuomonės formuotojai ir tinklaraštininkai.
 

Visi rinkinio „Kad mūsų kalba būtų taisyklingesnė“ straipsniai skelbiami savivaldybės interneto svetainės www.jurbarkas.lt skyriuje „Valstybinė kalba“ (žr.: Veiklos sritys → Valstybinė kalba →  Kalbėkime ir rašykime taisyklingiau). 

2021-05-31 SKELBIAMAS 2021 METŲ JURBARKO RAJONO JAUNIMO PILIETINIŲ IR SOCIALINIŲ INICIATYVŲ PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAS
 

Jurbarko rajono savivaldybė kviečia rajone veikiančias jaunimo organizacijas ir neformalias jaunimo grupes teikti paraiškas Jurbarko rajono jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų projektų finansavimui. Didžiausia vienam projektui skiriama suma 500 eurų.

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
2021-05-28 PERKA VIENO IR DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTUS

Jurbarko rajono savivaldybės administracija projekto „Socialinio būsto plėtra Jurbarko rajono savivaldybėje“ įgyvendinimo metu numato įsigyti 2 vieno kambario ir 2 dviejų kambarių butus.

2021-05-27 Skelbiamas konkursas muziejaus vadovo pareigoms užimti
 

VšĮ Smalininkų Senovinės technikos muziejus skelbią konkursą muziejaus vadovo pareigoms užimti. Reikalavimai pretendentui: aukštasis išsilavinimas, kompiuterinis raštingumas, istorijos, muziejininkystės ir kolekcionavimo žinios. Darbo sritis – organizuoti eksponatų paiešką ir muziejaus plėtrą, išradingą eksponatų pristatymą, kultūrinius renginius muziejuje. Daugiau informacijos telefonu: 8 650 35 586.

2021-05-24 SKELBIAMA ATRANKA JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS INFRASTRUKTŪROS IR TURTO SKYRIAUS VYRIAUSIOJO INŽINIERIAUS PAREIGOMS UŽIMTI
 

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiojo inžinieriaus pareiginės algos koeficientas – 6.

2021-05-05 Skelbiamas buvusio lopšelio-darželio pastato viešas aukcionas
 

Aukcionas vykdomas informacinių technologijų priemonėmis interneto svetainėje www.evarzytines.lt.

2020-11-25 Skelbiamas nekilnojamojo turto viešas aukcionas

Pastatas – kultūros namai – kontora, unikalus Nr. 4400-0794-6387, plotas 812,82 kv. m, pastatas mūrinis, 2 aukštų, pažymėtas plane 1B2p su jo eksploatacijai priskirtu 0,2399 ha žemės sklypu, unikalus Nr. 4400-4562-9896, Ryto g. 2, Jurbarkų k., Jurbarko r. sav. Pradinė pardavimo kaina – 28 653,00 Eur, iš kurios pastato pradinė pardavimo kaina – 24 978,00 Eur, objektui priskirto žemės sklypo pradinė pardavimo kaina – 3 071,00 Eur, žemės sklypo parengimo atlygintinos išlaidos – 604,00 Eur.

archyvas
SPAUDA APIE MUS
2019-10-28 SAUGOKIME APLINKĄ – TAIP IŠSAUGOSIME SAVE
   

Išmesti šiukšlę į šiukšliadėžę labai lengva – dažnai apie tai net nesusimąstome. O koks tolesnis  kelias – kaip, kiek ir kokių šiukšlių  surenkama, kaip jos perdirbamos, kokią grėsmę kelia netvarkomos arba netinkamai tvarkomos atliekos? Apie rajono atliekų tvarkymo problemas, šioje srityje 2019 metais įgyvendintas priemones pasakoja Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiasis specialistas Dainius Večerskas, kuris nuo šių metų kovo mėnesio  yra atsakingas už savivaldybės aplinkos kokybės gerinimą ir apsaugą, komunalinių atliekų tvarkymo sistemų diegimo administravimą Jurbarko rajone.

archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
2021-06-04 Aptarti Jurbarko Statybininkų gatvės žiedo projektavimo techniniai sprendiniai
    Birželio 4 d. Jurbarko statybininkų gatvėje įvyko savivaldybės įgyvendinamos funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos prioritetinės krypties „Investicinio patrauklumo didinimas ir verslo plėtros skatinimas” techninių sprendinių aptarimas.
2021-05-19 Informacija dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad Jurbarko rajono savivaldybės gyventojai gali kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūnijas dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nustatyta tvarka.

2021-04-07 Vakcinacijos eiga Jurbarko rajone
 

Kviečiame susipažinti su vakcinacijos eiga Jurbarko rajono savivaldybėje. Vaizdo reportaže kalba Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Remigija Mencienė.

2021-02-01 Veliuona – Lietuvos mažoji kultūros sostinė 2021
  2021-ieji prasideda visam Jurbarko kraštui svarbia žinia – šiemet Veliuona paskelbta Lietuvos mažąja kultūros sostine. Ta proga miestelio bendruomenė, seniūnija, kultūros įstaigos ir partneriai ruošiasi įgyvendinti daugybę įsimintinų iniciatyvų ir renginių, kuriuose dalyvauti bus kviečiami visi rajono gyventojai ir svečiai.
2021-01-22 Jurbarko rajono Garbės piliečiui prof. dr. Volfgangui fon Štetenui sukanka 80 metų
  2021 m. sausio 22 d. minime garbingą Jurbarko rajono Garbės piliečio, 1991–2002 m. Vokietijos Bundestago parlamentinės ryšių su Baltijos valstybėmis grupės pirmininko, nuo 2004 m. – Lietuvos Respublikos Garbės Konsulo Badeno-Viurtembergo žemėje prof. dr. Volfgango fon Šteteno 80-ies metų jubiliejų.
2019-08-02 Funkcinės zonos Tauragė+ pradžia – strategijos rengimas
 
Vaizdo įraše pristatoma funkcinės zonos Tauragė+ strategijos rengimo pradžia.
archyvas
Statybos projektų viešinimas
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas
Petras Vainauskas
trečiadieniais 10-12 val. 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.