Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams

Naujienos
2019-11-20 JURBARKO RAJONO GYVENTOJA ŠVENTĖ 100-ĄJĮ GIMTADIENĮ
   

Lapkričio 20 d. Jurbarko rajono savivaldybės atstovai, gausus būrys bendruomenės ir artimųjų ratas išvyko pasveikinti Raudonės miestelio gyventoją Bronę Kučinskienę, sulaukusią 100-ojo gimtadienio.  

2019-11-20 JURBARKO MIESTE PRADĖTI POŽEMINIŲ KONTEINERIŲ INFRASTRUKTŪROS TVARKYMO DARBAI
   

Informuojame, kad Jurbarko mieste pradėti vykdyti požeminių konteinerių aikštelių infrastruktūros sutvarkymo darbai. Jurbarko mieste bus tvarkomos nekokybiškai įrengtos požeminių konteinerių aikštelės: atkasamas šalia konteinerių esantis gruntas ir iš naujo supilamas jį tinkamai sutankinant. Planuojama visas šias aikšteles sutvarkyti iki lapkričio 29 d. Darbų procesą vyko apžiūrėti Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys ir Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiasis specialistas Dainius Večerskas.

 

2019-11-20 JURBARKO RAJONO SENIŪNAIČIŲ MOKYMAI
   

ORGANIZUOJAMI NAUJAI IŠRINKTŲ RAJONO SENIŪNAIČIŲ MOKYMAI 

2019-11-19 KVIEČIAMA TEIKTI KANDIDATŪRAS DĖL APDOVANOJIMO GABRIELĖS PETKEVIČAITĖS-BITĖS ATMINIMO MEDALIU „TARNAUKITE LIETUVAI“
   

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisija kviečia teikti kandidatūras dėl Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“ (toliau – medalis). Jis skiriamas siekiant skatinti Lietuvos visuomenę dirbti valstybės labui ir jos gerovei, reikšti ir įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą. Apdovanojimas medaliu įsteigtas 2011 metais, pagerbiant iškilią Gabrielės Petkevičaitės-Bitės asmenybę.

 

2019-11-19 LAPKRIČIO 19 D. ĮVYKO EKSTREMALIŲ SITUACIJŲ KOMISIJOS POSĖDIS
   

Lapkričio 19 d. Savivaldybės didžiojoje salėje įvyko Jurbarko rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame apsvarstyti pasirengimo galimoms ekstremalioms situacijoms šaltuoju metų periodu bei pasirengimo žiemai klausimai, tartasi dėl seniūnijoms priklausančių kelių priežiūros ir valymo žiemos metu, priešgaisrinės būklės rajone, privažiavimo prie vandens telkinių, hidrantų.

2019-11-19 SUSIRGIMAI GRIPU IR ŪMINĖMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS
   

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento duomenimis, 2019 metų 46-ąją savaitę (nuo lapkričio11 d. iki lapkričio 17 d.) sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis – 43,75 atvejai 10 tūkst. gyventojų. 110 gyventojų sirgo ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis: 34 suaugę asmenys ir 76 vaikai nuo 0 iki 17 metų. Susirgimų gripu neužregistruota.

 

2019-11-18 VYKO KONKURSAS „JAUČIU, MĄSTAU, KALBU“
   

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisija kartu su Jurbarko Naujamiesčio progimnazija organizavo  pranešimų konkursą „Jaučiu, mąstau, kalbu“, kurio tikslas suteikti vaikams galimybę kūrybiškai išsakyti savo nuomonę. Šis konkursas skirtas paminėti Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos dieną.

 

2019-11-15 VYKO PASITARIMAS „PAGALBA NUKENTĖJUSIEMS NUO PREKYBOS ŽMONĖMIS IR SEKSUALINIO IŠNAUDOJIMO: BENDRADARBIAVIMAS IR IŠŠŪKIAI“
   

Lapkričio 13 d. Savivaldybės didžiojoje salėje vyko pasitarimas „Pagalba nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis ir seksualinio išnaudojimo: bendradarbiavimas ir iššūkiai“. Susitikime dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovai, mokyklų vaiko gerovės komisijos pirmininkai, socialiniai pedagogai, socialinius darbuotojai ir kiti suinteresuoti asmenys.

 

2019-11-15 EUROPOS SUPRATIMO APIE ANTIBIOTIKUS DIENA
   

2019 m. lapkričio 18 d. Europoje ir Lietuvoje minima Europos supratimo apie antibiotikus diena. Pagrindinis šios dienos tikslas – informuoti visuomenę, kada ir kaip vartoti antibiotikus, pabrėžti atsakingo požiūrio svarbą gydantis šiais vaistais. Lapkričio 18–oji diena Europos minėtinų dienų kalendoriuje atsirado dėl to, kad bakterijų atsparumo antibiotikams problema nemažėja – pastaraisiais metais kai kurių bakterijų atsparumas paskutiniams efektyviems antibiotikams dramatiškai didėja. 

 

2019-11-15 JURBARKO ANTANO GIEDRAIČIO-GIEDRIAUS GIMNAZIJOJE MOKINIAMS ĮTEIKTI GIMNAZISTO PASAI
   

Lapkričio 14 d. į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją susirinko gimnazistai, jų auklėtojai ir mokinių tėvai. Mokykloje įvyko septintasis direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolantos Gudelienės inicijuotas renginys – „Gimnazisto pasas“. Šiais metais meras Skirmantas Mockevičius gimnazistų pasus įteikė 147-iems pirmokams, kurie tapo oficialiais gimnazijos mokiniais.

 

2019-11-15 SENIŪNIJOSE VYKSTA PILIEČIŲ CHARTIJOS APTARIMAI
   

Lapkričio 5 d. įvyko pirmieji susitikimai, kuriuose Raudonės ir Skirsnemunės seniūnijų seniūnaičiams, bendruomenių atstovams buvo pristatytas savivaldybės įgyvendinamas projektas „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“ ir viena iš numatytų projekto veiklų – numatoma pasirašyti Jurbarko rajono savivaldybės Piliečių chartija.  Renginio pranešėjas prof. Dr. Rimantas Dapkus. 

archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
2019-10-28 SAUGOKIME APLINKĄ – TAIP IŠSAUGOSIME SAVE
   

Išmesti šiukšlę į šiukšliadėžę labai lengva – dažnai apie tai net nesusimąstome. O koks tolesnis  kelias – kaip, kiek ir kokių šiukšlių  surenkama, kaip jos perdirbamos, kokią grėsmę kelia netvarkomos arba netinkamai tvarkomos atliekos? Apie rajono atliekų tvarkymo problemas, šioje srityje 2019 metais įgyvendintas priemones pasakoja Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiasis specialistas Dainius Večerskas, kuris nuo šių metų kovo mėnesio  yra atsakingas už savivaldybės aplinkos kokybės gerinimą ir apsaugą, komunalinių atliekų tvarkymo sistemų diegimo administravimą Jurbarko rajone.

2019-10-23 MELIORACIJA JURBARKO RAJONE – DARBAI IR PROBLEMOS
   

 Valstybė yra perdavusi savivaldybėms valstybei nuosavybės teise priklausančių melioracijos ir hidrotechnikos statinių valdymo ir naudojimo patikėjimo teise funkciją. Ją realizuoja savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius, kurio specialistai vykdo iš valstybės biudžeto finansuojamų melioracijos darbų užsakovo funkcijas, techninę ir autorinę tokių darbų priežiūrą, organizuoja rajone esančių melioracijos ir hidrotechnikos įrenginių eksploatavimą. Apie šią rajono ūkininkams aktualią sritį kalbamės su Martynu Kursevičium, kuris šiuo metu eina Žemės ūkio skyriaus vedėjo pareigas.

archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Daivaras Rybakovas
pirmadieniais 10-12 val.
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.