Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
ĮVYKO PASITARIMAS DĖL UGDYMO PROCESO JURBARKO ANTANO GIEDRAIČIO – GIEDRIAUS GIMNAZIJOJE ORGANIZAVIMO
2020-09-17  
 

2020 m. rugsėjo 16 d. Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus ir Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Raimundo Basčio iniciatyva vyko susitikimas su Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktore Vida Greičiūte ir Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos direktoriumi Viljamu Bakšiu.


Gimnazijos direktorė pateikė informaciją apie ugdymo procesą. Atsižvelgiant į mokinių bei mokinių tėvų išsakytus pageidavimus, susitikimo metu buvo svarstomos alternatyvos dalį ugdymo proceso perkelti į Vytauto Didžiojo progimnaziją antroje pamainoje, taip pat svarstytos kitų mieste esančių patalpų panaudojimo galimybės. Gimnazijos direktorė ir administracijos direktorius informavo apie remonto darbų eigą pastato viduje.

 

Įvertinus mokinių ir mokytojų galimybes bei atsižvelgus į tai, kad reikia tinkamai pasirengti spalio mėnesį planuojamam pradėti mokymuisi dviejuose gimnazijos aukštuose, derinant įprastą ir nuotolinį mokymo būdus, į koronaviruso prevencijos reikalavimus, nutarta ugdomąjį procesą gimnazijos I-IV klasių mokiniams artimiausiu metu tęsti nuotoliniu būdu, vykdant mokomųjų dalykų konsultacijas mišriu mokymo organizavimo būdu.

 

Tikimasi, kad gimnazijos pastato vidaus remonto darbai pirmame ir antrame aukštuose bus baigti iki 2020 m. spalio 5 d. ir mokiniai galės grįžti į klases. Tokiu atveju ugdomasis procesas I-IV klasių mokiniams būtų organizuojamas mišriuoju būdu, derinant įprastą ir nuotolinį mokymo būdus.

 

Gimnazijos direktorė artimiausiu laiku susitiks su Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos Taryba ir informuos apie priimamus sprendimus, taip pat TaMo dienyno priemonėmis informuos visą gimnazijos bendruomenę.

 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.