Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272801020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Kovas
    2018     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
Į SUSITIKIMĄ KVIEČIAMI RAJONO SENIŪNAIČIAI
2017-11-01  

 

Lapkričio 8 d. 14 val. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje organizuojamas rajono seniūnaičių susitikimas su savivaldybės vadovais, seniūnais. administracijos specialistais.

 

Praėjusiais ir šiais metais  rajono seniūnijose vyko seniūnaičių rinkimai, nemažai seniūnaičių pasikeitė. Rajone yra 56 seniūnaitijos, šiuo metu yra išrinkti ir sėkmingai dirba 51 seniūnaitis. Naujai – jau ketvirtajai – kadencijai kol kas neišrinkti penkių Jurbarko miesto seniūnaitijų atstovai, jų rinkimai vyksta šį mėnesį.

 

Jurbarko rajone pirmieji seniūnaičių rinkimai įvyko 2009 metais. Jau ketvirtajai kadencijai iš eilės perrinkti ir verti paminėti už nuoširdų darbą Pavidaujo seniūnaitė Jurgita Šlyterienė, Juodaičių seniūnijos Centro seniūnaitis Stanislovas Marcinkus, Gausantės seniūnaitė Violeta Andrikaitienė, Smalininkų seniūnijos seniūnaičiai Vanda Stonienė, Arvydas Ašmonas,  Rasa Karalienė, Šimkaičių seniūnijos Paulių seniūnaitis Vygantas Baršauskas ir Paskynų –  Algis Dobilas, Seredžiaus seniūnijos Armeniškių seniūnaitė Jūratė Leskauskienė, Vozbutų – Kristina Maširkienė, Klausučių – Daivutė Gvildienė, Jurbarko miesto Sodų seniūnaitijos – Jonas Zimmermann, Veliuonos – Vaidotas Misevičius.

 

Nuo 2014 m. sausio  1 d. seniūnaičių kadencija prailginta iki 3 metų. Seniūnaičių institucija pamažu stiprėja, randa savo vietą savivaldos sistemoje, seniūnaičių veiklos ribos darosi  aiškesnės. Pagal Vietos savivaldos įstatymą seniūnaitis gali dalyvauti rengiant ir svarstant savivaldybės tarybos sprendimų projektus, svarstant klausimus dėl piniginės socialinės paramos skyrimo, dalyvauja konkursų komisijose priimant į pareigas seniūnus, organizuoja gyventojų apklausas, gyventojų susitikimus su savivaldybės tarybos nariais, administracijos atstovais. Tai pirmieji seniūnų pagalbininkai – iš gyventojų tarpo išrinkti seniūnaičiai gerai pažįsta savo bendruomenės narius, rūpinasi jais, atstovauja, padeda spręsti jų problemas.

 

Naujos permainos laukia po 2019 metais įvyksiančių savivaldybių tarybų rinkimų. Numatyta, kad tada seniūnaičiai bus renkami 4 metams – tiek pat, kiek tęsiasi tarybos kadencija.

 

Seniūnaičiai veikia visuomeniniais pagrindais, jie nėra savivaldybės pareigūnai. Iki šiol visi seniūnaičiai dirbo savanoriškumo principu, už savo veiklą negaudami jokio atlygio. Spalio 26 d. Jurbarko rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą „Dėl išmokos, skiriamos Jurbarko rajono savivaldybės seniūnaičiams su jų veikla susijusioms išlaidoms apmokėti, dydžio nustatymo ir tvarko aprašo patvirtinimo“. Šiuo sprendimu Taryba nustatė, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. seniūnaičiams su jų, kaip seniūnaičių, veikla susijusioms išlaidoms apmokėti bus skiriama 60 eurų išmoka kalendoriniam pusmečiui.

 

Tai jau trečiasis rajono seniūnaičių susitikimas. Kviečiame visus seniūnaičius  aktyviai dalyvauti, diskutuoti, iš pirmų lūpų išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus.

 

                     


Jurbarko rajono seniūnaičių sąrašas

 

 

 

 

 

 

DANUTĖ MATELIENĖ, Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja

 

 

 

 
 
Siųsti draugui
Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.