Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
DŽIUGINANTYS POKYČIAI ERŽVILKO GLOBOS NAMUOSE
2019-02-07  

 

 

Vasario 6 d. Jurbarko rajono savivaldybės vadovai apžiūrėjo ir įvertino Eržvilko senyvo amžiaus asmenų ir suaugusiųjų su negalia globos namuose įgyvendinamo projekto „Socialinių paslaugų įstaigos modernizavimas ir paslaugų plėtra Jurbarko rajone“ atliktų darbų kokybę.


 

Projekto vertė – beveik 160 tūkst. eurų. Didžioji dalis projekto finansuojama ES struktūrinių fondų lėšomis pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-R-407 „Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra“. Taip pat savo lėšomis prie projekto įgyvendinimo prisideda Jurbarko rajono savivaldybė ir VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“.

 

„Šios įstaigos direktorė ir kolektyvas prisiėmė tikrai nelengvą misiją. Neiškeliant visų globotinių per labai trumpą laiką (nuo 2018 metų rugsėjo mėnesio) atlikti darbai antrame aukšte. Į jį perkėlus pirmajame aukšte gyvenančius žmones bus galima tęsti projekte numatytus darbus“ – Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė teigiamai įvertino Audronės Balčiūnienės vadovaujamo kolektyvo pastangas ir gebėjimus teikti visas paslaugas projekto vykdymo metu.

 

Įgyvendinant projektą statybos darbams yra numatyta apie 125 tūkst. eurų. Pastatas bus padalintas į penkias zonas: maitinimo-savitarnos, gyvenamąją, laisvalaikio-bendravimo, personalo ir ūkinės veiklos. Jau yra pastatytas naujas priestatas, skirtas maisto sandėliui, kuriame bus kur kas geresnės sąlygos maisto produktams laikyti.  Prie pastato bus įrengta lauko terasa. Antro aukšto kambariuose buvo atliktas remontas, naujai įrengta vėdinimo sistema. Vonios kambarys pritaikytas savarankiškai naudotis neįgaliajam. Išplatintos ir pakeistos kambarių durys. Baldų ir įrangos įsigijimui numatyta apie 25 tūkst. eurų. Už papildomai Jurbarko rajono savivaldybės skirtą finansavimą įsigytas multisensorinis stalas, krėslai (komforto kėdės), perkėlimo platforma. Šios priemonės labai svarbios senyvo amžiaus žmonių priežiūrai ir kasdienių įgūdžių palaikymui. Apie 10 tūkst. eurų įvairiems projekte nenumatytiems (tačiau būtiniems) darbams finansuoti skyrė pati VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ iš savo uždirbamų pajamų, gautų už  įvairių paslaugų teikimą.

 

Jau šios savaitės pabaigoje įstaigos I aukšto gyventojai pradės keltis į renovuotas II aukšto patalpas. Tuomet bus pradėti pastato I aukšto rekonstravimo darbai: įrengta skalbimo ir lyginimo patalpa bei vonios kambarys, atsiras patogi ir labai erdvi laisvalaikio-bibliotekos zona, tinkanti bendruomeninėms veikloms organizuoti. Rūsyje bus įrengti daiktų ir įrangos sandėliai bei kitos pagalbinės patalpos.

 

„Gyvename viltimi, kad šv. Velykas sutiksime, švęsdami šio projekto pabaigą. Iš esmės pagerinę ne tik čia gyvenančių žmonių buitines, bet ir dirbančių darbuotojų darbo sąlygas. Bus sukurta saugi, patogi, funkcionali bei patraukli aplinka senyvo amžiaus asmenims“ – atsakė Audronė Balčiūnienė, paklausta apie numatomų darbų pabaigą.

                     

 

Tarybos ir mero sekretoriatas

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Daivaras Rybakovas
pirmadieniais 10-12 val.
  
Administracijos direktorius

 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.