Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
SU SENIŪNIJŲ BENDRUOMENĖMIS – APIE PROBLEMAS, EINAMUOSIUS DARBUS IR ATEITIES PERSPEKTYVAS
2020-06-11  
  Birželio 5 ir 11 dienomis Jurbarko rajono savivaldybės vadovai susitiko su Eržvilko, Viešvilės ir Smalininkų seniūnijos seniūnais, seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais. 

Susitikimų metu kartu apžiūrėti seniūnijose savivaldybės administracijos vykdomi projektai, išklausyta bendruomenės atstovų nuomonė ir pastabos, kalbėta apie verslo ir turizmo plėtros perspektyvas.

 

Eržvilko seniūnijoje įvyko susitikimas su asfaltuojamų Valstybinės reikšmės kelių Eržvilkas–Paupys–Raseiniai ir Varlaukis–Pužiškiai rangovo atstovais. Aptarti bendruomenei svarbūs nuotekų tinklo plėtros, kelių remonto ir kiti klausimai.

 

Viešvilės seniūnijoje apžiūrėti Viešvilės miestelyje, Darželio g. 20, vykdomi turgavietės ir viešojo tualeto įrengimo darbai, Gėlių gatvės asfaltavimo darbų eiga. Kartu su bendruomenės atstovais aptarti galimi buitinių nuotekų tinklo įrengimo sprendiniai ir finansavimas. Kalbėta apie Viešvilės miestelio viziją, apie galimybes plėsti turizmo infrastruktūrą, dviračių ir pėsčiųjų takus.

 

Susitikimo su Smalininkų seniūnijos bendruomene metu taip pat vyko diskusijos dėl miestelio patrauklumo turizmui ir verslui skatinimo galimybių. Kalbėta apie švietimo klausimus ir mokymo įstaigų perspektyvas, kelių, šaligatvių remonto darbus. Vizito Smalininkuose metu savivaldybės vadovai aplankė ir neseniai duris atvėrusią „Violetos galeriją“. Entuziastingai nusiteikusi savininkė Violeta Schuetz savo pavyzdžiu rodo, kad turint gerą idėją, ją įgyvendinti Smalininkuose tikrai galima. Nedidelėje galerijoje užsukę svečiai ras didelę dalį miestelio istorijos, rankų darbo suvenyrus ir maloniai besišypsančią Violetą.

 

Su bendruomenėmis sutarta, kad liepos men. antroje pusėje arba rugpjūčio mėn. pradžioje, kartu su savivaldybės vadovais bus tariamasi apie šių seniūnijų vystymo kryptis, identiteto kūrimą bei veiklas, kurios paskatintų jaunas šeimas kurtis šiose vietovėse. Susitarus dėl ateities planų bus ieškoma finansavimo jiems įgyvendinti.

 

„Smagu matyti ir girdėti, kad bendruomenės atstovai vis aktyviau įsitraukia į bendrą darbą planuojant savo gyvenamosios vietos ateitį. Tai leidžia pagrįstai tikėtis, kad šiose vietovėse investuojamos Valstybės ir Europos sąjungos lėšos, duos maksimalią naudą tiek gyventojams, tiek visam Jurbarko kraštui. Artimiausiu laiku tokie susitikimai vyks ir su kitų seniūnijų bendruomenėmis.“,– po susitikimų sakė savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

 

 
     
 
     
 
 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.