Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
ATVIRŲ DURŲ DIENA JURBARKO KULTŪROS CENTRE
2018-11-30  
  

Lapkričio 30 d. Jurbarko kultūros centre įvyko Atvirų durų dienos renginys. Visuomenė buvo pakviesta susipažinti su atliktais Jurbarko kultūros centro modernizavimo projekto darbais bei planuojamais projektiniais sprendiniais dėl didžiosios salės ir jos prieigų remonto. Renginyje dalyvavę miesto gyventojai, Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nariai, rajono seniūnijų seniūnai, žiniasklaidos atstovai bei kiti suinteresuoti asmenys turėjo galimybę iš arčiau pažvelgti į atnaujintą kultūrinę erdvę, pagerėjusias darbuotojų, kolektyvų darbo sąlygas bei sudarytas tinkamas kultūrinės veiklos sąlygas rajono gyventojams.


Pirmasis Jurbarko kultūros centro rangos darbų etapas baigtas. Pagal 2017 m. balandžio 10 d. rangos sutartį Jurbarko kultūros centro patalpose buvo pakeista elektros instaliacija, dalis langų, vidaus durys, radiatoriai, atlikta sienų apdaila, kiti darbai. Bendra projekto „Jurbarko kultūros centro modernizavimas“ vertė – 515 526,52 Eur (skirta lėšų: iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų (Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo) – 191 794,23 Eur, iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto – 226 000,00 Eur, likusios lėšos – iš savivaldybės biudžeto).

 

„Jurbarko kultūros namuose vyksta daug ir įvairių veiklų, juose nuolat šurmuliuoja žmonės, todėl investicija į šį kultūros objektą turi prasmę. Turime branginti kūrybingus, iniciatyvius kultūros darbuotojus, kurie dirba vardan mūsų visų krašto žmonių gerovės. Nors dar neturime tokios kultūros infrastruktūros, kokios reikėtų, neabejoju, kad dirbdami drauge viską padarysime, kad ateityje būtų įgyvendintos ir kitos idėjos“, – sako Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

 

Apžiūrėję suremontuotas patalpas renginio dalyviai rinkosi į kultūros centro mažąją salę, kur su atliktais modernizavimo projekto darbais juos supažindino projekto vadovas, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis.

 

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėjo pavaduotoja-vyr. architektė Gražina Gadliauskienė susirinkusiems pristatė UAB Medstatyba parengtus sprendinius dėl tolimesnių rangos darbų Jurbarko kultūros centre, įgyvendinant kitą projekto etapą – didžiosios salės ir jos prieigų remontą. Formuojant projektavimo užduotį, Savivaldybės administracijos specialistai ir kultūros centro darbuotojai ne kartą lankėsi kituose šalies kultūros centruose. Ieškota racionalių ir patogių sprendimų. Tarkime, salės kėdžių dizainas pasirinktas toks pat kaip Prienų kultūros namuose, na, o modernios ir daugiafunkcės rūbinės projektas – iš Šakių kultūros centro.

 

„Savivaldybės administracija dės pastangas ir ieškos galimų finansavimo šaltinių, kad projektas būtų iki galo užbaigtas modernizuojant likusį pastato korpusą į kurį įeina didžiosios salės ir jos prieigų remontas“, – teigia Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė.

 

Nuo 2016 m. pastato ventiliacijos įrengimo darbus Jurbarko kultūros centre atlieka UAB „Konsolė“ įgyvendindama Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos finansuojamą 1,3 mln. Eur vertės projektą „Jurbarko kultūros centro pastato rekonstravimas“. Šių darbų pabaiga priklausys nuo skiriamo Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos finansavimo, todėl darbai buvo išskaidyti į atskirus etapus.

 

Renginio organizatoriai: Jurbarko rajono savivaldybė, Jurbarko kultūros centras.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jurbarko kultūros centro patalpos prieš modernizavimo projektą ir po jo.

 

 

 

 Jurbarko kultūros centro patalpos prieš modernizavimo projektą ir po jo. 

  Jurbarko kultūros centro patalpos prieš modernizavimo projektą ir po jo. 

Jurbarko kultūros centro patalpos prieš modernizavimo projektą ir po jo. 

 

 

 

  Jurbarko kultūros centro patalpos prieš modernizavimo projektą ir po jo.

 

  

 

 

 

 

Tarybos ir mero sekretoriatas


 

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 

 
Administracijos direktorė

 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.