Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄

Naujienos
2020-06-23 SKELBIAMAS PAPILDOMAS 2020 METŲ NEVYRIAUSYBINIŲ IR BENDRUOMENINIŲ ORGANIZACIJŲ PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAS
 

Kviečiame nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas veiklos projektų finansavimui gauti. Paraiškas projektų finansinei paramai iš Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto gauti gali teikti Jurbarko rajono savivaldybėje įregistruotos ir gyventojų poreikius tenkinančios nevyriausybinės organizacijos.

2020-06-23 DĖL DUOMENŲ ATNAUJINIMO ŪKININKŲ ŪKIŲ REGISTRE
 

Lietuvos Respublikos ūkininko ūkio įstatyme nustatyta prievolė ūkininkams kasmet iki gruodžio 31 d. atnaujinti ūkio duomenis Ūkininkų ūkių registre, o jeigu duomenys nepasikeitė, privalu šį faktą patvirtinti.

2020-06-23 SKELBIAMAS 2020 METŲ JAUNIMO VEIKLOS SKATINIMO PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAS
 

Įgyvendinant 2020 metų Vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų ugdymo programos 2.1.2.2. priemonę „Remti jaunimo organizacijų iniciatyvas ir projektus“, skelbiamas paraiškų finansavimui gauti priėmimas. Paraiškų laukiame iki 2020 m. liepos 10 d.

2020-06-23 DĖMESIO – SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOJE KEIČIASI GYVENTOJŲ PRIĖMIMO TVARKA
 

Visų į Jurbarko rajono savivaldybės administraciją atvykusių interesantų prašome kreiptis į Savivaldybės priimamojo (vieno langelio) darbuotojas. Tais atvejais, kai bus būtina patekti pas konkrečius specialistus,  į jų kabinetus būsite pakviesti,  kai vieno langelio darbuotojos suderins jūsų priėmimą.

2020-06-22 PRASIDĖJO PAGRINDINĖ BRANDOS EGZAMINŲ SESIJA
  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus duomenimis, šiemet vidurinio ugdymo programą Jurbarko rajono savivaldybės gimnazijose turėtų baigti ir vidurinį išsilavinimą įgyti 179 abiturientai.
2020-06-19 RAJONO MOKYKLOS JAUNIMO UŽIMTUMĄ ORGANIZUOJA IR VASAROS METU
  Vasaros atostogų metu, ir ne tik, Jurbarko rajono mokiniai dalyvauja ir dalyvaus mokinių užimtumo, socializacijos, prevencijos ir kitose programose, susijusiose su mokinių kūrybiškumo, pilietiškumo ir iniciatyvumo ugdymu bei etnokultūrinės veiklos plėtra.
2020-06-19 SEMINARAS DAUGIABUČIŲ NAMŲ ATNAUJINIMO (MODERNIZAVIMO) KLAUSIMAIS
  Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su statybiniu–energetiniu, ekonominiu ir teisiniu požiūriu. Taip pat išgirsite naujausią informaciją apie mažąją renovaciją.
2020-06-19 LĖŠOS RAJONO SPORTO VEIKLOMS IR SPORTININKAMS SKATINTI
 

Informuojame apie Savivaldybės 2020 metų biudžete sporto bendruomenei skatinti ir veikloms vykdyti numatytas finansavimo priemones ir lėšas.

2020-06-19 STEBIMŲ MAUDYKLŲ VANDENS KOKYBĖ HIGIENOS NORMOS REIKALAVIMUS ATITINKA
 

Birželio 16 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Nemuno upės prie Seredžiaus, Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas), Mituvos užtvankos (Užtvankos g., Jurbarkų sen.).

2020-06-18 VELIUONA PASKELBTA MAŽĄJA LIETUVOS KULTŪROS SOSTINE
 

Kultūros ministerijoje vykusiame Lietuvos mažųjų kultūros sostinių projektų atrankos posėdyje išrinkta dešimt 2021 metų mažųjų kultūros sostinių – tarp jų ir Veliuona!

2020-06-18 PASKIRSTYTOS LĖŠOS KULTŪROS IR SPORTO ĮSTAIGŲ PASTATAMS REMONTUOTI IR ILGALAIKIAM TURTUI ĮSIGYTI
 

Paskirstytos 2020 m. savivaldybės biudžeto lėšos kultūros ir sporto įstaigų pastatams remontuoti ir ilgalaikiam turtui įsigyti bei meno saviveiklos kolektyvų koncertinėms užsienio kelionėms.

2020-06-18 BIRŽELIO 25 DIENĄ VYKS SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS (papildyta)
 

2020 m. birželio 25 d. 13.00 val. Jurbarko rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyks savivaldybės tarybos posėdis. Posėdis iš tarybos salės bus tiesiogiai transliuojamas savivaldybės internetinėje svetainėje ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Kviečiame stebėti ir atkreipiame dėmesį į kelis aktualius darbotvarkės klausimus, susijusius su mokesčių tarifų nustatymu.

2020-06-17 VALSTYBĖS PARAMA ĮMONĖMS, SAVARANKIŠKAI DIRBANTIEMS ASMENIMS IR DARBO PAIEŠKAI
  Užimtumo tarnyba administruoja valstybės pagalbos priemones verslui, savarankiškai dirbantiems asmenims, paramą darbo paieškai. Pateikiame aktualią informaciją dėl subsidijų darbdaviams už darbuotojus prastovose, subsidijas darbdaviams, savarankiškai dirbantiems asmenims ir asmenims keičiantiems savo veiklą bei darbo paieškos išmokas.
2020-06-17 PRISTATYTOS SAULĖS ELEKTRINIŲ ĮRENGIMO GALIMYBĖS
 

2020 m. birželio 16 d. Jurbarko kultūros centro konferencijų salėje įvyko susitikimas su inžinerinių inovacijų grupės „BOD GROUP“ ir šiai grupei priklausančios atsinaujinančios energetikos sprendimų bendrovės „SoliTek“ atstovais. Vilniuje įsikūrusi įmonė „SoliTek“ užsiima saulės modulių gamyba, saulės elektrinių įrengimu.

2020-06-17 KOREGUOJAMAS VĖJO JĖGAINIŲ PARKO SPECIALUSIS PLANAS
  Pradedamas Inžinerinės infrastruktūros vystymo plano vėjo jėgainių ir saulės elektrinių statybai Jurbarko rajono savivaldybėje rengimas, koreguojant vėjo jėgainių parko Jurbarko rajone, Skirsnemunės ir Rotulių kadastrinėse vietovėse, specialųjį planą. 
2020-06-16 APLINKOSAUGINIS PROJEKTAS „MES RŪŠIUOJAM. VASARA“ KVIEČIA MAŽINTI ATLIEKAS BENDRUOMENIŠKAI
  Kartu su vasara nuo birželio 1 d. prasidėjo aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kviečia Lietuvos bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Jo organizatoriai tikisi, kad projektas, kurio metu bus renkamos buitinės elektronikos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu mažinti aplinkos taršą.
2020-06-16 LĖŠOS VIETOS BENDRUOMENĖMS STIPRINTI
  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija 2020 metais  priemonei „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Jurbarko rajono savivaldybei skyrė 18 536 eurus.
2020-06-16 GAISRŲ SITUACIJA JURBARKO RAJONE ŠIAIS METAIS GERESNĖ – VYKDOMA PREVENCIJA
 

Per keturis šių metų mėnesius Lietuvoje kilo 3798 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu gaisrų kilo mažiau, tačiau gaisruose žuvo 39 žmonės (pernai per tą patį laikotarpį – 36), o 43 gyventojai patyrė traumų. Šiemet kilo 5 gaisrai, kuriuose žuvo po 2 šalies gyventojus, o 29 gaisrai nusinešė po vieną žmogaus gyvybę. Trylika gyventojų žuvo Kauno apskrityje, kuriai priklauso ir Jurbarko rajonas.

2020-06-15 NUO RUGSĖJO 1 D. TĖVAI TURĖS GALIMYBĘ VAIKĄ UGDYTI ŠEIMOJE
  Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. tėvai turės galimybę pasinaudoti nauja ugdymo organizavimo forma – ugdymu (ugdymusi) šeimoje. Vaikas gali būti ugdomas (ugdytis) šeimoje pagal priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo bendrąsias programas.
<- Atgal 1 2 3 4 Pirmyn -> 
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Daivaras Rybakovas
pirmadieniais 10-12 val.
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Leonas Greičius
trečiadieniais 10-12 val. 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.