Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
KVIEČIAME GYVENTOJUS TAUSOTI POILSIUI SKIRTĄ INFRASTUKTŪRĄ
2018-05-15  
  

Gegužės 14 d. savivaldybėje buvo surengtas susitikimas dėl Jurbarko miesto viešųjų erdvių infrastruktūros apsaugos. Susitikime dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis, Jurbarko miesto seniūnas Romualdas Kuras, Bendruomenės pareigūnas Ramūnas Budrius, aktyvus seniūnaitis Džeraldas Kiulkaitis, dviratininkas, dviračių žygių organizatorius Marius Mikalainis, žiniasklaidos atstovai.


2018 metų balandžio mėnesį Jurbarko rajono savivaldybės vadovai kvietė rajono įstaigas, įmones bei organizacijas, visuomenės atstovus prisijungti prie Jurbarko rajono savivaldybės inicijuotos socialinės iniciatyvos sutvarkyti Jurbarko miesto Imsrės tako pavėsines. Į kvietimą atsiliepė daug geros valios žmonių, kurie aukodami savo brangų laiką ir lėšas per gegužės mėnesį sutvarkė ir perdažė 12 Imsrės tako pavėsinių.

 

„Negalime leisti, kad šios pavėsinės vėl būtų nuniokotos, aprašinėtos ar sulaužytos. Todėl kviečiame visuomenę, Jurbarko miesto bendruomenę būti aktyviais ir pamačius viešosiose erdvėse vartojančius alkoholinius gėrimus, triukšmaujančius asmenis nedelsiant apie tai informuoti policijos pareigūnus. Pagalbos tikimasi sulaukti ir iš dviratininkų. Svarbiausia, jog niokotojai žinotų, jog jie yra stebimi, su jų veiksmais yra nesitaikstoma ir už juos gresia administracinė atsakomybė“, – sako administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis.

 

Jurbarko miesto seniūnas Romualdas Kuras įsipareigojo prie įėjimo į šią poilsio zoną pritaisyti atmintines, kurios kviestų laikytis tvarkos, pavėsines sunumeruoti bei jų išdėstymo planą perduoti policijos pareigūnams, kad jie galėtų greičiau reaguoti į pranešimus.

 

Bendruomenės pareigūnas Ramūnas Budrius pažadėjo suaktyvinti policijos pareigūnų patruliavimą šiose poilsio zonose. „Į pagalbą pasitelksime ne tik savanorius, bet ir tarnybinius šunis, kurie taip pat yra puikūs tvarkos ir ramybės sergėtojai. Ši priemonė taip pat yra efektyvi“, – sako R. Budrius.

 

Susitikime nuspręsta, jog prie šios viešųjų erdvių infrastruktūros išsaugojimo galėtų prisidėti ir jaunimas. Artimiausiu metu bus prašoma aktyvių jaunuolių sukurti video reportažą skatinantį kitus jaunuolius elgtis atsakingai ir saugoti šią miesto infrastruktūrą. Ši prevencijos priemonė galėtų būti transliuojama ugdymo įstaigose, socialiniuose tinkluose. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lina Lukošiūtė, Tarybos ir mero sekretoriato specialistė viešiesiems ryšiams
 

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.