Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Rugpjūtis
    2017     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams

Naujienos
2017-08-17 JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS MERO SKIRMANTO MOCKEVIČIAUS KVIETIMAS Į JURBARKO KRAŠTO ŠVENTĘ
  

Mieli Jurbarko krašto žmonės ir miesto svečiai,


Puoselėjant gražią švenčių tradiciją rugpjūčio 23–27 dienomis kviečiu Jus tapti Jurbarko krašto šventės dalyviais. Kviečiu visus aktyviai dalyvauti šventiniuose renginiuose, patirti geriausius bei šilčiausius įspūdžius apie mūsų kraštą ir jo žmones. Šventėje ketina dalyvauti Jurbarko rajono savivaldybės miestų partnerių delegacijos iš Berlyno Lichtenbergo, Crailsheimo (Vokietija) ir Ryno (Lenkija).


Šių metų Jurbarko krašto šventėje bus akcentuojami svarbūs mūsų šalies istorijos ir šių dienų įvykiai. Artėjantį valstybės šimtmečio jubiliejų įprasmins Atminimo vakaras prie Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio (LLKS) Tarybos prezidiumo pirmininko, generolo Jono Žemaičio-Vytauto vadavietės (Šapališkės miške, Šimkaičių sen.) rugpjūčio 23 d. 18.00 val. Iškėlę Lietuvos trispalvę pasidalinsime prisiminimais apie to meto istorinius įvykius, pagerbsime visų mūsų tautos didvyrių, kovojusių ir kritusių už mūsų Tėvynės laisvę, atminimą bei pasiklausysime muzikinių dainininkės Ramintos Naujanytės-Bjelle istorijų.

2017-08-17 JURBARKE LANKĖSI JAPONIJOS AMBASADORIAUS LIETUVOJE TOYOEI SHIGEEDA
  

Šiandien, rugpjūčio 17 d. Jurbarko rajono savivaldybėje lankėsi jo Ekscelencija Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda ir pirmasis sekretorius ponas Hiroki Takayama. Garbingus svečius priėmė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Susitikime taip pat dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, administracijos direktorė Vida Rekešienė, direktoriaus pavaduotojas Viktoras Ganusauskas, žiniasklaidos atstovai. 

2017-08-16 JURBARKE VIEŠĖS JAPONIJOS AMBASADORIAUS LIETUVOJE TOYOEI SHIGEEDA
  

2017 m. rugpjūčio 17 d. Jurbarke viešės Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje Toyoei Shigeeda. Lankydamas įvairius Lietuvos miestus ir miestelius Ambasadorius nori išsirinkti pačius įdomiausius objektus, kuriuos galėtų pristatyti Japonijos turistams, nes mūsų šalis jiems nėra gerai žinoma. Ambasadoriaus siekiamybė – glaudus Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimas ne tik valstybiniu, bet ir bendruomeniniu lygiu. 

2017-08-16 APDOVANOJIMAI „KRYPTIS LIETUVA“
  

Vyriausybės kanceliarija skelbia apdovanojimus „Kryptis Lietuva“ ir kviečia visuomenę teikti iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur. Apdovanojimuose kviečiamos dalyvauti biudžetinės ir viešosios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, verslo įmonės ir privatūs asmenys.

2017-08-16 NEATSARGUS ELGESYS GALI KAINUOTI GYVYBĘ
  

Ugniagesiai gelbėtojai primena, kad negalima palikti prie vandens be priežiūros mažamečių vaikų! Vaikai neturi žaisti ten, kur galima netikėtai įkristi į vandenį. Tai gali būti prieplaukos ar molo kraštas, tiltas, status krantas. Reikėtų vengti maudytis nežinomose, nuošaliose vietose. Geriau pasirinkti paplūdimį arba vietą, kur maudosi daugiau žmonių ir kur yra budintys gelbėtojai.

2017-08-11 JURBARKE PRASIDĖJO DAUGIABUČIŲ NAMŲ ATNAUJINIMO (MODERNIZAVIMO) PROGRAMOS III ETAPAS
  

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija dar praėjusiais metais paskelbė kvietimus savivaldybėms teikti paraiškas dėl daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) ir taip pradėjo trečiąjį šios programos įgyvendinimo Lietuvoje etapą. Energijos efektyvumą didinančių priemonių įdiegimui suteikta 35 proc. Valstybės parama, jei programa bus įgyvendinta iki 2017 m. gruodžio 31 d., ir 30 proc. parama, jei programa bus įgyvendinta po 2017 m. gruodžio 31 d.

2017-08-07 NEFORMALIOJO SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO IR TĘSTINIO MOKYMOSI PROGRAMŲ RĖMIMO KONKURSAS
    

Švietimo ir mokslo ministerija paskelbė Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų rėmimo konkursą. Paraiškas gali teikti universitetai, kolegijos, asociacijos, viešosios įstaigos, trečiojo amžiaus universitetai, bibliotekos, profesinio mokymo įstaigos, savivaldybės. Paraiškas finansavimo konkurso organizatoriai (Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras) priima iki rugpjūčio 25 d.

2017-06-20 NAUDOJIMOSI ELEKTRONINĖS SVEIKATOS PASLAUGŲ IR BENDRADARBIAVIMO INFRASTRUKTŪROS INFORMACINĖS SISTEMOS (ESPBI IS) PORTALU MOKYMAI
  

Elektroninės sveikatos (toliau e. sveikatos) sistemos tikslas – perduodant reikiamą informaciją internetu ir kitomis skaitmeninėmis technologijomis, gerinti sveikatinimo paslaugų prieinamumą ir kokybę. Lietuvoje e. sveikatos sistema diegiama nuo 2005 m. Besinaudojančios šia sistema gydymo įstaigos operatyviai keisis duomenimis apie pacientams suteiktas gydymo paslaugas ir atliktus tyrimus kitose sveikatos priežiūros įstaigose (toliau – SPĮ), o taip pat apie paciento gydymo eigą bei rezultatus.

archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorės pavaduotojas
Viktoras Ganusauskas
trečiadieniais 10-12 val.

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.