Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
GAISRŲ SITUACIJA JURBARKO RAJONE ŠIAIS METAIS GERESNĖ – VYKDOMA PREVENCIJA
2020-06-16  
 

Per keturis šių metų mėnesius Lietuvoje kilo 3798 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu gaisrų kilo mažiau, tačiau gaisruose žuvo 39 žmonės (pernai per tą patį laikotarpį – 36), o 43 gyventojai patyrė traumų. Šiemet kilo 5 gaisrai, kuriuose žuvo po 2 šalies gyventojus, o 29 gaisrai nusinešė po vieną žmogaus gyvybę. Trylika gyventojų žuvo Kauno apskrityje, kuriai priklauso ir Jurbarko rajonas.


Pagrindinės gaisrų priežastys: neatsargus gyventojų elgesys su ugnimi, krosnių, židinių ir dūmtraukių įrengimo bei jų eksploatavimo taisyklių pažeidimai, netvarkinga elektros įranga ir elektros prietaisų eksploatavimo taisyklių pažeidimai, neatsargus rūkymas.


Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Tomas Statkus informuoja, kad Jurbarko rajono savivaldybėje šiais metais kilo 39 gaisrai. Lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu gaisrų kilo 24 mažiau (2019 metais kilo 63 gaisrai). „Džiaugiamės, kad šiuo laikotarpiu nuo metų pradžios gaisruose nežuvo ir nėra traumuotų gyventojų. Gaisrų priežastys, kaip ir visoje Respublikoje, taip ir Jurbarko rajono savivaldybėje, vyrauja tos pačios. Džiugina, kad pavasario laikotarpiu rajone kilo tik 3 pievų gaisrai.“,– teigia T. Statkus.

 

Siekiant išvengti gaisrų gyvenamajame sektoriuje ir mažinti žūstančių ar nukenčiančių gaisruose skaičių, Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai, kartu su Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos darbuotojais, bei Viešvilės savanoriais ugniagesiais gelbėtojais, vykdo akciją „Gyvenkime saugiai“, kurios metu lanko Jurbarko rajono savivaldybės gyventojus ir konsultuoja juos priešgaisrinės saugos klausimais. Iki karantino paskelbimo dienos rajone aplankyti 36 gyvenamieji būstai, o paskelbus karantino pabaigą, ši prevencinė akcija bus vykdoma toliau.


 

 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.