Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
SPECIALIŲJŲ TYRIMŲ TARNYBOS PASIŪLYMAI DĖL KELIŲ PRIEŽIŪROS BUS ĮGYVENDINAMI
2018-12-06  
  

Gruodžio 4 dieną Jurbarko rajono savivaldybė gavo Specialiųjų tyrimų tarnybos atlikto antikorupcinio vertinimo išvadą dėl teisės aktų, reglamentuojančių lėšų, skirtų Jurbarko rajono savivaldybės vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, taisyti, prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti, naudojimo ir skirstymo tvarkos.


„Jurbarko rajono savivaldybės administracija neabejotinai atsižvelgs į išvadose pateiktus pasiūlymus, greta kitų Savivaldybės administracijos veiklos sričių ir jos rezultatų skiltyje „Keliai“ skelbs ir operatyviau atnaujins informaciją susijusią su vietinių kelių tvarkymu ir priežiūra, sprendimų priėmimu, gautų ir panaudotų lėšų ataskaitas. O išsamų ir detalų įtraukimo į sąrašus aprašą teiksime Savivaldybės tarybai tvirtinti, kai tik jis bus parengtas“, – patvirtino Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė.

 

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius yra linkęs sutikti su išvada, kad „Situacija, kai Komisijai (Jurbarko rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių asfaltavimo bei daugiabučių namų kiemuose esančių automobilių stovėjimo aikštelių tvarkymo planui parengti komisija – red. pastaba) pirmininkauja ir į jos sudėtį įeina Savivaldybės tarybos narių, kurie vėliau tarybos posėdyje galimai balsuoja už Komisijos, kuriai vadovauja, ar kurios nariais yra, siūlomus projektus, yra ydinga antikorupciniu požiūriu“, todėl numato siūlyti į šios Komisijos sudėtį įtraukti Savivaldybės administracijos specialistus ir seniūnus, kurie galėtų teikti pasiūlymus tarybai dėl atitinkamų sprendimų, tvirtinant eiliškumo sąrašus.

 

„Neprotinga būtų kartoti ydingą buvusių kadencijų praktiką, kai laiku nenustačius ilgalaikių planų keliems metams į ateitį ir nesudarant sąlygų nuosekliam projektų rengimui bei anksčiau numatytų darbų tęstinumui, atsiranda „pauzė“ naujos kadencijos pradžioje. O kai nėra savalaikiai parengtų techninių projektų ir iškyla reali grėsmė neįsisavinti Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir Savivaldybės biudžete numatytų asignavimų“, – įsitikinęs Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, kuris numato artimiausiu metu pradėti konsultacijas dėl minėtos Komisijos sudarymo tvarkos, narių skaičiaus ir nuostatų patikslinimo su Jurbarko rajono savivaldybės taryboje esančiomis frakcijomis ir tarybos nariais.

 

Su specialiųjų tyrimų tarnybos atlikto antikorupcinio vertinimo išvadomis supažindinti visi tarybos nariai, seniūnai ir Savivaldybės administracijos specialistai.

 

 

 

Tarybos ir mero sekretoriatas

 

 

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 

 
Administracijos direktorė

 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.