Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
APTARTI SAUGAUS ELGESIO VANDENYJE IR GALIMOS ASTRAVO ATOMINĖS ELEKTRINĖS AVARIJOS KLAUSIMAI
2020-06-26  
  Šiandien savivaldybės administracijoje rinkosi Ekstremalių situacijų komisija. Buvo aptartas klausimas dėl saugaus elgesio vandenyje ir skendimų prevencijos. Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Tomas Statkus informavo, kad pasaulyje kasmet nuskendusių žmonių skaičius auga. 

Praėjusiais metais Jurbarko rajone nuskendo 3 asmenys. Jurbarko rajono savivaldybės taryba yra patvirtinusi saugaus elgesio paviršinių vandens telkinių vandenyje taisykles, kuriomis vadovaujantis priešgaisrinės tarnybos darbuotojai kasmet vykdo įvairias prevencijos priemones: vyksta į mokyklas, prisideda prie vaikų vasaros stovyklų organizavimo, lankosi maudyklose, bendrauja su ten laiką leidžiančiais žmonėmis, informuoja apie saugų elgesį, dalina atmintines.  Planuojama, kad šią vasarą tokie apsilankymai maudymosi vietose vyks visose rajono seniūnijose. Jų metu bus ne tik teikiama informacija, bet ir praktiškai supažindinama, kaip elgtis ištikus nelaimei vandenyje, ką daryti skęstant, kaip atlikti gaivinimą. Populiariausias maudymosi vietas lanko ir rajono policija – vykdo patikrinimus dėl alkoholio vartojimo, automobilių statymo ir saugaus eismo taisyklių laikymosi.

 

Posėdžio metu aptartas pasirengimas ir būtinosios priemonės, kurių reikėtų imtis, įvykus  avarijai Baltarusijoje statomoje Astravo atominėje elektrinėje. Valstybės ekstremalių situacijų komisija yra įpareigojusi Lietuvos savivaldybes numatyti vietas (kolektyvinės apsaugos statinius), kuriose reikalui esant 14 parų galėtų būti apgyvendinta 10 proc. (apie 2600) rajono gyventojų. Šiose vietose turėtų būti teikiamas maistas, įrengtos nakvynės vietos, užtikrinamos reikiamos  higienos sąlygos

 

2020 m. birželio 26 d. savivaldybės
Ekstremalių situacijų komisijos posėdis
 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.