Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
AB „KAUNO ENERGIJA“ TIKSLAS – MAŽINTI KAINAS UŽ ŠILUMĄ!
2018-01-17  
  

Jurbarko rajono savivaldybės mero iniciatyva 2018 m. sausio 9 d. buvo surengtas susitikimas, kurio metu buvo aptarta situacija dėl galimo AB „Kauno energija“ filialo „Jurbarko šilumos tinklai“ naikinimo ir to pasekmė – galimas darbo vietų sumažėjimas Jurbarko mieste.


Išklausius „Jurbarko šilumos tinklų“ direktoriaus Dariaus Virvilo žodinę informaciją apie AB „Kauno energija“ galimus ketinimus, buvo konstatuota, kad savivaldybė neturi jokių oficialių būsimus pokyčius patvirtinančių dokumentų. Susitikimo metu taip pat buvo aptarti galimi tolimesnių įvykių scenarijai ir išklausytos Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narių idėjos bei pasiūlymai.


Jurbarko rajono savivaldybės administracija (direktorė Vida Rekešienė), kaip savivaldybei nuosavybės teise priklausančių bendrovių akcijų suteikiamas turtines ir neturtines teises įgyvendinanti institucija, raštu kreipėsi į AB „Kauno energija“ bei paprašė paaiškinti, dėl kokių priežasčių yra naikinamas AB „Kauno energija“ filialas „Jurbarko šilumos tinklai“, kokios galimos filialo naikinimo pasekmės ir kokie numatomi veiksmai, susiję su darbuotojų tolimesniais darbo santykiais, bei kaip toliau planuojama vykdyti šilumos energijos bei karšto vandens tiekimą Jurbarko rajono savivaldybės gyventojams.


Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius sausio 17 dieną susitiko su didžiausios AB „Kauno energija“ akcininkės (valdančios 92,84 proc. akcijų paketą) – Kauno miesto savivaldybės vadovais ir aptarė susidariusią situaciją. „Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis jau pokalbio pradžioje mane patikino, kad visų planuojamų pokyčių AB „Kauno energija“ tikslas vienintelis – mažinti kainas šilumos vartotojams bent 10 procentų. Kauno mero manymu, neabejotinai tuo turėtų būti suinteresuoti ir Jurbarko miesto šilumos vartotojai“, – prisimena pokalbio detales Skirmantas Mockevičius. Tolimesnio pokalbio metu V. Matijošaitis išreiškė apgailestavimą, kad pokyčiai „Jurbarko šilumos tinkluose“, turėję prasidėti dar prieš trejus metus, nepateisinamai buvo vilkinami, ir tai yra dar viena iš priežasčių, kodėl, mažinant administravimo kaštus visoje AB „Kauno energija“, to neišvengs ir Jurbarko filialas.


„Kauno meras mane patikino, kad dar šiandien kviesis AB „Kauno energija“ vadovus ir įpareigos įmanomai greičiau apsispręsti dėl galutinės administravimo ir abonentų aptarnavimo struktūros ir pateikti oficialią informaciją Jurbarko rajono savivaldybei“, – patvirtino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Jai aptarti numatoma vėl sušaukti politinių partijų ir judėjimų atstovų susitikimą.

 

 

 

 

Lina Lukošiūtė, Tarybos ir mero sekretoriato specialistė viešiesiems ryšiams

 

 

 

 

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.