Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
NETEKOME ILGAMEČIO BENDRADARBIO PRANCIŠKAUS SVIDERSKIO
2020-06-15  
 

Birželio 14 d. netekome ilgamečio bendradarbio ir bičiulio Pranciškaus Sviderskio. Savivaldybės administracijoje Pranciškus dirbo daugiau kaip 40 metų. Turėdamas puikią atmintį, gebėjimą nuosekliai atpasakoti įvykius, jis buvo tarsi gyva savivaldybės praeities enciklopedija, keturių dešimtmečių savivaldos raidos Jurbarke liudytojas ir dalyvis.


Pranciškus Sviderskis gimė 1937 m. rugpjūčio 11 d. Ramovės kaime, tuometinėje Seredžiaus apylinkėje. Baigęs Seredžiaus septynmetę mokyklą, 1954 metais įstojo į Belvederio pienininkystės technikumą.  Jo darbo biografijoje tik keli trumpi įrašai: 1959 m. – 1964 m. tarnavo Sovietų armijoje. Grįžęs iš armijos, 1964 m. gruodžio 1 d. pradėjo dirbti Jurbarko  rajono socialinio aprūpinimo skyriuje vyriausiuoju inspektoriumi. 1968 m.  spalio 1 d. buvo perkeltas į vykdomojo komiteto  instruktorius pareigas. Per ilgus darbo metus vykdomajame komitete – taip tada vadinta vykdomoji rajono valdžia – užėmė įvairias pareigas: dirbo instruktoriumi, specialistu, nuo 1995 m. iki 2007 m.  gegužės mėn.  savivaldybės administracijoje – Bendrojo skyriaus ūkio dalies vedėju,  ūkio tarnybos vadovu.

 

Ir išėjęs į užtarnautą poilsį, Pranciškus Sviderskis domėjosi savivaldybės reikalais,  užeidavo, nuolat paskambindavo buvusiems bendradarbiams.

 

Pranciškus turėjo didžiulę administracinio darbo patirtį, gerai išmanė savivaldos sistemą, jis pažinojo ir jį pažinojo daugybė žmonių. Jam teko patirti  ne vieną vykdomosios valdžios reformą, dalyvauti vykdant įvairias reorganizacijas, organizuoti vietos savivaldos rinkimus. Daug energijos Pranciškus Sviderskis įdėjo gražinant dabartinį savivaldybės pastatą, kuris buvo pastatytas ir į kurį vykdomasis komitetas persikėlė 1983–1984 metais.

 

Visi, kas pažinojo Praną, prisimins jo draugiškumą, nuoširdumą, ištikimybę darbovietei ir buvusiems bendradarbiams.

 

 

Netekties valandą nuoširdžiai užjaučiame šeimą – žmoną Mildą, dukteris Rasą ir Agnę, visus Pranciškaus artimuosius ir draugus. Liūdime  kartu su Jumis.


Atsisveikinti su velioniu bus galima nuo trečiadienio 11 val. Laidojimo salėje  (prie bažnyčios). Urna išnešama ketvirtadienį 11 val.


 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.