Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
VIETOS SAVIVALDOS DIENĄ – PRIENŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS DARBUOTOJŲ VIEŠNAGĖ JURBARKE
2018-10-10  
  

Spalio 10-ąją, Vietos savivaldos dieną, daugiau kaip 40 Prienų rajono savivaldybės darbuotojų, vadovaujamų savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko viešėjo Jurbarko rajono savivaldybėje. Šio vizito tikslas – pasidalinti darbo patirtimi, aptarti abiejų savivaldybių įgyvendinamus projektus, darbo organizavimą.


Prienų rajono savivaldybės atstovus Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje priėmė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, administracijos direktorė Vida Rekešienė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis. Lydimi savivaldybės vadovų ir bibliotekos darbuotojų svečiai apžiūrėjo bibliotekos patalpas ir susipažino su teikiamomis įstaigos paslaugomis. Vėliau svečiai apžiūrėjo Kauno ir Nemuno gatves, pasivaikščiojo po Jurbarko dvaro parką, lankėsi Vinco Grybo memorialiniame muziejuje, turėjo progą pamatyti Jurbarko jaunimo parką ir naujus gyvenamųjų namų kvartalus.

 

Po pietų svečiai lankėsi Jurbarko rajono savivaldybėje. Čia juos priėmė savivaldybės vadovai, skyrių vedėjai, kiti savivaldybės administracijos darbuotojai. Jurbarko rajono savivaldybės vadovai pasveikino abiejų savivaldybių darbuotojus su profesine švente – Vietos savivaldos diena, palinkėjo visiems sėkmės, kantrybės ir kūrybiškumo darbuose. Nuoširdžius sveikinimus susirinkusiems išsakė ir Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.

 

Jurbarko miestą ir rajoną svečiams pristatė meras Skirmantas Mockevičius, su savivaldybės administracijos struktūra supažindino savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė. Administracijos direktorė informavo svečius, kad Jurbarko rajono savivaldybės administracijos darbuotojai  kiekvieną vasarą  vyksta į kitas savivaldybes, kuriose sužino ir pamato vis kažką naujo, įdomaus, parsiveža įvairių idėjų, kaip spręsti vienas ar kitas problemas.

 

Svečiams taip pat buvo parodytas videofilmas apie Jurbarko krašto istoriją. Po bendro susitikimo vyko kolegų pabendravimas skyriuose, buvo pasikeista informacija apie kasdienines problemas, jų sprendimo būdus.

 

Vėliau svečiai lankėsi Šilinėje, apžiūrėjo Panemunių regioninio parko ekspoziciją. Pakeliui aplankytos Panemunės pilys.

 

Jurbarkiečiai pakvietė svečius dar kartą sugrįžti į Jurbarko kraštą, o Prienų meras išreiškė viltį, kad jurbarkiečiai taip pat apsilankys Prienuose ir pratęs diskusijas dėl bendro darbo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarybos ir mero sekretoriatas 

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.