Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272801020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Kovas
    2018     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams

Naujienos
2018-03-23 KVIEČIAME DALYVAUTI 25-OJOJE „MAISTO BANKO“ AKCIJOJE
  

Kovo 23–24 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ 74 miestų prekybos centruose vykdys 25-ąją maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Tradicinės „Maisto banko“ akcijos metu geros valios žmonės bus kviečiami solidarizuotis su nepritekliuje gyvenančiomis šeimomis, socialinių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų globojamais vaikais, neįgaliaisiais, senyvo amžiaus žmonėmis ir paaukoti jiems taip reikalingų maisto produktų. „Maisto banko“ akcijų metu geros valios žmonės nepasiturinčių maitinimui jau paaukojo maisto produktų už 5,5 mln. eurų.

2018-03-23 SPRĘSKIME NEĮGALIŲJŲ PROBLEMAS KARTU!
  

Nuoširdžiai kviečiu atsakyti tik į 8 e-anketos „NEĮGALIŲ ASMENŲ PROBLEMOS JURBARKO RAJONE“ klausimus ir prisidėti prie neįgaliesiems kylančių problemų identifikavimo, bei galimų sprendimo būdų paieškos. Problemų neįgaliesiems kyla be galo daug ir įvairiose gyvenimo srityse, o galimybės ir ištekliai gana riboti, todėl tik nusistačius pirmaeilius uždavinius, galima tikėtis akivaizdesnių ir juntamų pokyčių. Šiuo tikslu ir rengiama ši apklausa, kad gavus Jūsų pasiūlymus ir pastabas, sutelkus visų pastangas, būtų priimami tinkami sprendimai.

2018-03-23 SAVIVALDYBĖJE LANKYSIS KROATIJOS RESPUBLIKOS AMBASADOS LIETUVOS RESPUBLIKOJE LAIKINASIS REIKALŲ PATIKĖTINIS KREŠIMIRAS KEDMENECAS
  

Kovo 23 d. (penktadienį) Jurbarko rajono savivaldybėje su oficialiu vizitu lankysis Kroatijos Respublikos ambasados Lietuvos Respublikoje laikinasis reikalų patikėtinis Krešimiras Kedmenecas ir jo asistentė Jurga Jozič.

2018-03-23 SAVIVALDYBĖJE LANKĖSI EUROPOS INSTITUTO VADOVAS, AMBASADORIUS VYGAUDAS UŠACKAS
  

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius kovo 21 d. savivaldybėje priėmė KTU Europos instituto vadovą, ambasadorių Vygaudą Ušacką. Jis yra buvęs LR Užsienio reikalų ministras, ambasadorius JAV, Meksikoje, Didžiojoje Britanijoje, ES atstovybės Rusijoje vadovas bei ES specialusis įgaliotinis ir Bendrijos misijos vadovas Afganistane.

2018-03-23 ŠIMKAIČIŲ BENDRUOMENEI RŪPI GERIAMOJO VANDENS KOKYBĖ
  

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitos kovo 22 d. buvo pristatytos Šimkaičių seniūnijos bendruomenei. Po ataskaitų pristatymo, savivaldybės vadovai sulaukė gyventojų nusiskundimų geriamojo vandens kokybe ir klausimų apie vandentiekio bei nuotekų infrastruktūros plėtrą Šimkaičių gyvenvietėje. „Šiuo metu ruošiamas specialusis planas, kuriame bus pateikti siūlymai, kaip kiekvienoje seniūnijoje ir kiekviename kaime turėtume spręsti šią problemą. Galbūt, kai kur su individualiais gręžiniais ar individualiais nuotekų valymo įrenginiais, nes savivaldybės biudžeto galimybės yra ribotos. Kai turėsime šį planą, su juo supažindinsime seniūnus, kurie informuos gyventojus apie tai, kokias vizijas mato projektuotojai sprendžiant minėtą problemą“, – informavo savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė.

2018-03-22 JURBARKŲ BENDRUOMENEI AKTUALU APGINTI DAINIŲ MIŠKĄ
  

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitos kovo 21 d. buvo pristatytos Jurbarkų seniūnijos bendruomenėms – Vertimų bendruomenės namuose ir Jurbarkų seniūnijos salėje. Vertimų bendruomenei labiausiai rūpėjo valstybės reikšmės rajoninis kelias Mikutaičiai I – Vertimai. „Savivaldybės taryba yra patvirtinusi vietinės reikšmės kelių (gatvių) asfaltavimo trejų metų planą. Tačiau šis kelias yra valstybinės reikšmės ir priklauso Lietuvos automobilių ir kelių direkcijai prie susisiekimo ministerijos. 

2018-03-21 GIRDŽIAI TURI GALIMYBĘ SUKURTI DAUGIAFUNKCĮ CENTRĄ
  

Kovo 20 d., prieš pristatant Jurbarko rajono savivaldybės 2017 metų veiklos ataskaitas Girdžių seniūnijos bendruomenei, savivaldybės vadovai – meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, administracijos direktorės pavaduotojas Darius Juodaitis bei Tarybos nariai – Daivaras Rybakovas, Liudmila Norkaitienė, Algirdas Gudaitis kartu su Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos direktore Alma Uzne apsilankė Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos Girdžių skyriaus patalpose ir apžiūrėjo vykstančius pokyčius.

2018-03-21 UŽ GERIAUSIĄ SAVIVALYBĖS IŠSKIRTINUMO PRISTATYMĄ – KONSULTACIJOS VERSLO PLĖTROS IR INVESTICIJŲ PRITRAUKIMO KLAUSIMAIS
  

Kovo 15 – 16 dienomis Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir administracijos direktorė Vida Rekešienė dalyvavo Palangoje vykusiame Regioninės politikos pavasario forume „Naujoji regioninė politika Lietuvoje ir Europoje“, kurį organizavo Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Forume dalyvavę Europos Komisijos ir Europos regionų komiteto atstovai, Lietuvos ministrai, savivaldybių merai, verslininkai, bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai bei ekspertai iš kaimyninių šalių diskutavo, kokią pažangą padarė Lietuvos nacionalinė regioninė politika, aptarė naujas strategijos kryptis, dalijosi patirtimi ir ateities perspektyvų įžvalgomis su svečiais iš užsienio.

2018-03-20 ĮVYKO KONKURSAS GIRDŽIŲ SENIŪNIJOS SENIŪNO PAREIGOMS UŽIMTI
  

Šiandien, kovo 20 d. įvyko konkursas Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Girdžių seniūnijos seniūno pareigoms užimti. Konkursą laimėjo 49 metų Mindaugas Dilys iš Skirsnemunės seniūnijos. Nors dalyvauti konkurse prašymus buvo pateikę du pretendentai, tačiau vienas iš jų iki konkurso datos nepasitikrino vadovavimo gebėjimų.

2018-03-20 ERŽVILKE GYVENTOJAI AKCENTAVO KELIŲ IR ATLIEKŲ TVARKYMO PROBLEMAS
  

Tęsiant Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitų pristatymus bendruomenėms, kovo 19 d. susitikimai su gyventojais surengti Eržvilko seniūnijoje – Rutkiškių bendruomenės namuose ir Eržvilko kultūros centre. Ataskaitų pristatyme dalyvavo meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, administracijos direktorės pavaduotojas Darius Juodaitis, Tarybos nariai – Algirdas Gudaitis, Liudmila Norkaitienė, Donatas Jackis.

2018-03-19 UAB „PRESTO DURPĖS“ NEATSISAKO KETINIMŲ, NORS TAM NEPRITARTA
  

UAB „Presto durpės“ ir toliau siekia išgauti durpes Dainių miške ir yra pateikę Jurbarko rajono savivaldybei derinti Jurbarko rajono Dainių durpių telkinio naudojimo (kasybos-rekultyvavimo) projektą. Savivaldybė projektą atsisakė derinti, šiuo metu yra gautas bendrovės advokatų raštas „Dėl žemės gelmių naudojimo projekto derinimo”, kuriame išdėstomas ultimatyvus reikalavimas „įvertinti savo pozicijos nepagrįstumą ir suderinti žemės gelmių naudojimo projektą“.

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.