Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Spalis
    2017     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ PRISIJUNGĖ PRIE PILIETINĖS AKCIJOS „ŠIOJE ŠALYJE NĖRA VIETOS ŠEŠĖLIUI“
2017-05-17  
  

Pirmadienį Lietuvoje prasidėjo jau šeštus metus iš eilės rengiama akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į šešėlinės ekonomikos problemas. Prie J. E. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos akcijos prisijungė ir Jurbarko rajono savivaldybė. 


Gegužės 16 d. Jurbarko švietimo centre įvyko Jurbarko krašto verslo, viešojo sektoriaus, švietimo ir kultūros įstaigų, nevyriausybinių organizacijų atstovų bei Jurbarko rajono bendruomenės renginys, skirtas pasikalbėti apie skaidrumo praktiką, pasidalinti įžvalgomis, ką ir kaip šiandien darome kitaip: kokie yra atsakingos veiklos prioritetai bei kokia situacija Lietuvoje. Renginyje taip pat dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas.

 

Skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ koordinatorė Ieva Lapeikienė renginio dalyviams pristatė iniciatyvą „Baltoji banga“, kalbėjo apie bendradarbiavimą su Lietuvos ir užsienio organizacijomis, apžvelgė iniciatyvoje dalyvaujančių organizacijų įsipareigojimus veikti skaidriai.

 

„Sodra“ valdybos komunikacijos skyriaus patarėjas Donatas Jankauskas supažindino su „Sodros“ biudžetu, jo skirstymu, pristatė „Vyšninio voko“ iniciatyvą, kuria siekiama paraginti nelegalias pajamas gaunančius žmones išeiti iš šešėlio. Įžvalgomis apie šešėlinę ekonomiką dalinosi ir „Sodra“ Šilalės klientų aptarnavimo skyriaus vedėjas Žydrūnas Valančius.

 

Patirtimi apie nelegalaus darbo atvejus dalinosi Valstybinės darbo inspekcijos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Tauragės skyriaus vyriausiasis darbo inspektorius Tadas Povilaitis, o Jurbarko rajono mokesčių analizę kitų Lietuvos regionų kontekste pristatė Klaipėdos AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Laimutė Mačernienė.

 

Skaidraus verslo pavyzdžiais su vietos valdžios, verslo, bendruomenės, verslą kontroliuojančių institucijų atstovais dalinosi A. Žilinskio ir ko UAB Vidaus audito ir kokybės koordinatorė Toma Barauskaitė, L. Šulinskienės dantų protezų gamybos įmonės vadovė Laimutė Šulinskienė, AB Swedbank Tauragės, Jurbarko ir Šilalės klientų aptarnavimo centro valdytoja Džioneta Slavinskienė. Su imitacinės bendrovės „Aitvaras“ sėkmėmis ir iššūkiais supažindino Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mokinių komanda (vad. Soneta Mačiulaitienė, Zita Sakavičienė).

 

Akciją „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ įgyvendina skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“ ir asociacija „Investors‘ forum“. Prie akcijos įgyvendinimo aktyviai prisideda LR Prezidentūra, LR Vyriausybė, LR Valstybinė mokesčių inspekcija, „Sodra“, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, LR Ligonių kasos, Lietuvos darbo birža.

 DAUGIAU RENGINIO AKIMIRKŲ RASITE ČIA


 
Lina Lukošiūtė, Tarybos ir mero sekretoriato specialistė viešiesiems ryšiams 
 
Siųsti draugui
Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.