Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
LIETUVOS SAVIVALDYBIŲ VADOVŲ PAŽINTINIS VIZITAS Į EUROPOS SĄJUNGOS INSTITUCIJAS BRIUSELYJE
2020-02-10  
    Vasario 2–4 dienomis Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius kartu su dar dvidešimt trimis savivaldybių merais viešėjo ES institucijose Briuselyje. Vizitą suorganizavo Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, bendradarbiaudama su Lietuvos savivaldybių asociacija.

 

Vizito metu savivaldybių vadovai dalyvavo susitikimuose su už skirtingas politikos sritis atsakingais Europos Sąjungos politikais ir ES institucijų darbuotojais.

 

Merai Europos Sąjungos regioninę politiką 2021–2027 m. daugiametės finansinės perspektyvos kontekste aptarė su Europos Komisijos Regioninės ir miestų plėtros generalinio direktoriaus pavaduotoju Normundsu Popensu. Meras Skirmantas Mockevičius jam pristatė Tauragės regiono savivaldybių projekto "Taurage +" rengimo eigą. N. Popensas atkreipė dėmesį, kad tai puikus ir sektinas pavyzdys.

 

Vizito dalyviai susitiko su už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę atsakingu Europos Komisijos nariu Virginijumi Sinkevičiumi ir su Europos Komisijos Aplinkos generalinio direktorato direktoriumi Kęstučiu Sadausku, atsakingu už žiedinę ekonomiką ir žaliąjį augimą, aptarė Europos žaliojo kurso iniciatyvą ir galimybes regionams, Europai pereinant prie neutralaus poveikio klimatui ekonomikos.

 

Ursulos von der Leyen vadovaujamos Europos Komisijos prioritetus vizito dalyviams pristatė Europos Komisijos Komunikacijos generalinio direktorato vadovė Pia Ahrenkilde-Hansen.

 

Europos regioninės politikos ateities klausimais buvo diskutuota su Europos Parlamento Regioninės plėtros komiteto pirmininko pavaduotoju Janu Olbrychtu, o su Europos Regionų komiteto generaliniu sekretoriumi Petr Bližkovsky buvo kalbamasi  apie regionų vaidmenį ir įtaką Europos Sąjungos teisės aktų priėmimo ir įgyvendinimo procese.

 

Vasario 4 d. Lietuvos savivaldybių vadovai susitiko su Lietuvos nuolatinės atstovybės Europos Sąjungoje vadove Ambasadore Jovita Neliupšiene ir aptarė Lietuvos prioritetus Europos Sąjungoje.

 

Europos Parlamente vyko diskusija su Europos Parlamento nariais Broniu Rope, Liudu Mažyliu, Rasa Juknevičiene, Petru Auštrevičium, Juozu Oleka.

 

„Vizitas buvo labai naudingas ir svarbus“ , - dėkodamas vizitą rengusiems ir merus lydėjusiems Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovui Arnoldui Pranckevičiui bei Aušrinei Diržinskaitei, teigė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

 

 

 

 

 

 

 

Lietuvos savivaldybių asociacijos ir

Europos komisijos atstovybės Lietuvoje informacija

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Daivaras Rybakovas
pirmadieniais 10-12 val.
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.