Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Rugpjūtis
    2017     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
Videoaktualijų archyvas

 

 

 2016-11-09 Ekstremalių situacijų komisijos posėdis  


 Lapkričio 8 d. Jurbarko rajono savivaldybėje įvyko Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kurio metu buvo svarstyti keturi klausimai su pasirengimu galimoms ekstremalioms situacijoms šaltuoju metų periodu.

 
 2016-09-13 Eismo saugumo komisijos posėdis  


 Rugsėjo 13 d. įvyko Jurbarko rajono savivaldybės kelių eismo saugumo komisijos posėdis. Jam pirmininkavo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė. Darbotvarkėje buvo svarstyta 14 klausimų, iš kurių net 10 – įvairūs gyventojų ir bendrijų prašymai dėl spręstinų klausimų.

 
2016-09-07 Pribloškiantys radiniai Jurbarko futbolo stadiono aikštėje

 Rugpjūčio 31 d. buvo apžiūrėti Jurbarko futbolo stadiono aikštyne UAB „Mersana“ vykdomi vejos atnaujinimo darbai, pagal 2016 m. birželio 14 d. pasirašytą 19 299,23 Eur vertės rangos sutartį. „Pradėti vejos kultivavimo darbai akivaizdžiai rodo, kad vykdant šį projektą 2013–2014 metais nebuvo ne tik tinkamos techninės, bet ir projekto įgyvendinimo priežiūros. Iš naujo rengiant aikštynui skirtą pagrindą, buvo galima tikėtis padidinto kiekio nedidelio diametro akmenų, bet „išlindę“ betono luitai, šaligatvių plytelių liekanos ir dideli akmenų rieduliai – pribloškiantys radiniai“, – įvertino situaciją savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir pavedė Statinių naudojimo ir priežiūros komisijai surašyti defektinį aktą, reikalaujant ištaisyti paaiškėjusius defektus ne tik aikštyne, bet ir šalia esančiame pastate. Daugiau informacijos videoreportaže, kuris buvo parengtas rugsėjo 7 d. rajono merui dar kartą apsilankius stadione.
 
2016-08-22 Jurbarko autobusų parką pasiekė du nauji autobusai

 Rugpjūčio 22 d. UAB Jurbarko autobusų parką pasiekė du nauji autobusai. Vienas ISUZU NOVO E-6 29 sėdimų vietų (+ 9 stovimos), antras ISUZU TURQUOISE E-6 33 sėdimų (+6 stovimos) vietų. Autobusai skirti tarpmiestiniams ir priemiestiniams maršrutams aptarnauti. Abi transporto priemonės yra aprūpintos bevieliu interneto ryšiu (Wi-Fi), kuriuo keleiviai galės naudotis nemokamai.
 
2016-08-12/14 Jurbarkiškiai susitiko su partneriais iš Ryno (Lenkijos)

 Rugpjūčio 12–14 d. į Ryną (Lenkiją) jų miesto ir gminos mero Juzefo Karpinskio, Tarybos pirmininko Michalo Szcziobuto kvietimu vyko grupė jurbarkiškių, vadovaujama Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Viktoro Ganusausko. Delegaciją sudarė VšĮ Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė, telekomunikacijų bendrovės „Balticum TV“ Jurbarko regioninės televizijos redaktorė Janina Sabataitienė.
 
2016-08-05/07 Tarptautinis žygeivių festivalis

 Tarptautinio žygeivių festivalio, vykusio rugpjūčio 5–7 dienomis, uždarymo akordai Jurbarko miesto dvaro parke nuaidėjo praeitą sekmadienį. Festivalį Jurbarko krašte jau šeštus metus iš eilės organizavo Jurbarke įsteigta Vidmanto Genio vadovaujama Pėsčiųjų žygių asociacija kartu su šio renginio partneriais ir rėmėjais. Viena iš ilgamečių partnerių ir rėmėjų buvo ir yra Jurbarko rajono savivaldybė.
 
2016-07-23 Lietuvos kariuomenės Jurbarko krašto savanorių ir šaulių pirmosios priesaikos 25-ųjų metinių paminėjimo šventė

 Liepos 23 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius dalyvavo Lietuvos kariuomenės Jurbarko krašto savanorių ir šaulių pirmosios priesaikos 25-ųjų metinių paminėjimo šventėje. Pirmosios priesaikos 25-mečio proga už didelius nuopelnus kuriant ir stiprinant Lietuvos kariuomenę ir Lietuvos šaulių sąjungą bei jos padalinius Jurbarko krašte, jis įteikė padėkos raštus pirmiesiems Jurbarko krašto savanoriams.
 
2016-07-19 Pristatytas Tarptautinio žygeivių festivalio renginys

 Liepos 19 d. savivaldybėje vyko Tarptautinio žygeivių festivalio, kuris vyks Jurbarke rugpjūčio 5, 6, 7 dienomis, pristatymas verslininkams, visuomenei ir žiniasklaidai. Vietiniams verslininkams pateikti naudingi pasiūlymai ir aptartos galimos bendradarbiavimo sąlygos.
 
 
2016-06-21 Ekstremalių situacijų komisijos posėdis

 Birželio 21 d. savivaldybėje vyko Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas Vidmantas Paulauskas aptarė Gyvūnų užkrečiamų ligų situaciją Lietuvos Respublikoje bei kaimyninėse šalyse, kalbėjo apie kiaulininkystės sektorių bei išreiškė susirūpinimą dėl biosaugos reikalavimų, kurių laikosi ne visi smulkūs ūkiai. Laikytis minėtų reikalavimų V. Paulauskas ragino ir medžiotojus. Daugiau informacijos videoreportaže.
 
 
2016-06-15 Panaikintas vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutas Jurbarkas-Kaunas-Jurbarkas


 2016 m. balandžio 28 d. įvykusiame savivaldybės Tarybos posėdyje buvo patvirtintas naujas Jurbarko rajono gyventojams būtinų vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutų sąrašas. Naujame nuo liepos 1 d. įsigaliosiančiame vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutų sąraše nebeliko maršruto Jurbarkas–Kaunas–Jurbarkas. Informaciją apie tai, kodėl šio maršruto buvo atsisakyta žiūrėkite videoreportaže.
 

 

2016-06-13 Vyksta Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukos tvarkymo darbai


 Į gegužės mėnesio Jurbarko rajono savivaldybės viešųjų pirkimų planą buvo įtraukti Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukos remonto ir gilinimo darbai. Jiems atlikti buvo skelbtas konkursas, kurį laimėjo UAB „Jurmelsta“. 2016 m. gegužės 12 d. su šia įmone pasirašyta rangos darbų sutartis, kurioje numatytas Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukos metalinių konstrukcijų perdažymas epoksidiniais dažais, karkaso įrengimas iš medinių tašelių, tvirtinant prie mūro, atskirų pakloto lentų keitimas, pontonų tvirtinimo apkabų remontas ir prieplaukos priekrantės gilinimo darbai. Visi šie darbai turėtų būti atlikti iki 2016 m. liepos 1 d. Atlikus darbus bus skelbiamas konkursas prieplaukos prižiūrėtojui (operatoriui), kuris ateityje rūpinsis šia mažųjų laivelių prieplauka.
 

 

2016-05-26 Jurbarko rajono savivaldybės tarybos posėdis


 2016 m. gegužės 26 d. įvykusiame savivaldybės Tarybos posėdyje priimti 23 sprendimai rajono gyventojams svarbiais klausimais.

 

2016-04-23 Garbės piliečio vardas suteiktas prof. dr. Volfgangui fon Štetenui 


 2016 m. balandžio 23 d. Jurbarko parodų ir koncertų salėje (cerkvėje) įvyko iškilmingas Jurbarko rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu Lietuvos garbės konsului Vokietijos Federacinės Respublikos Badeno-Viurtembergo federalinėje žemėje prof. dr. Volfgangui fon Štetenui (Wolfgang von Stetten) buvo suteiktas Jurbarko rajono savivaldybės Garbės piliečio vardas. 
 

 

2016-04-13 Naujo biokatilo statyba Jurbarko mieste


 Š.m. balandžio 13 d. Jurbarko rajono savivaldybės vadovai vyko į AB „Kauno energija“ filialą „Jurbarko šilumos tinklai“ kur dalyvavo filialui ir miestui svarbioje ceremonijoje, nes į naujo objekto pamatą buvo įmūryta svarbių darbų pradžią simbolizuojanti kapsulė. Taip buvo pažymėta naujo biokuru kūrenamo 5 MW galios katilo statyba. Kapsulėje – laiškas ateities kartoms apie siekius puoselėti švaresnę aplinką.
 

 

2016-04-13 Pasirašytas ketinimų protokolas dėl parko įkūrimo


 Š.m. balandžio 12 d. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Jurbarko „LIONS“ klubo prezidentas Algimantas Kuncaitis pasirašė ketinimų protokolą dėl parko įkūrimo Jurbarko mieste. 
 

 

2016-04-05 Aptartos futbolo vystymo plėtros galimybės


 Š.m. balandžio 5 d. Jurbarko rajono savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės vadovais susitiko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Edvinas Eimontas, generalinis direktorius Nerijus Dunauskas, Techninio skyriaus direktorius Raimundas Statkevičius ir Komunikacijos skyriaus vadovė Vaiva Zizaitė. Susitikimo metu buvo aptarta ne tik Jurbarko miesto, bet ir regioninė futbolo situacija, susipažinta su sporto bazių infrastruktūra, galimybėmis sportuoti ir populiarinti futbolo sporto šaką. 
 

 

 2016-04-04 Savivaldybės vadovų susitikimai su seniūnijų gyventojais


 2016 m. kovo 31 d. vykusiame Jurbarko rajono savivaldybės Tarybos posėdyje pritarta Jurbarko rajono savivaldybės tarybos ir mero 2015 metų veiklos ataskaitos ir Jurbarko rajono administracijos direktoriaus 2015 metų veiklos ataskaitos pateikimo bendruomenei grafikui. Susitikimai su seniūnijų gyventojais vyks visą balandžio mėnesį. Savivaldybės vadovai gyventojus priims asmeniniais klausimais, po kurių vyks veiklos ataskaitų pristatymas. Gyventojai galės susipažinti su Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, komitetų, komisijų, administracijos skyrių veikla, 2015 metų savivaldybės biudžeto pajamomis, išlaidomis, kreditoriniu įsiskolinimu, savivaldybės administracijai adresuotais gyventojų prašymais ir skundais, praėjusiais metais baigtais įgyvendinti projektais.
 

 

        2016 03 31 Jurbarko rajono savivaldybės Tarybos posėdis


 Š.m. kovo 31 d. savivaldybėje įvyko Tarybos posėdis, kuriam savivaldybės administracija buvo parengusi 69 sprendimo projektus. Po posėdžio vykusioje spaudos konferencijoje rajono meras Skirmantas Mockevičius apžvelgė svarbiausius klausimus.
 

 

2016-03-23 Ekstremalių situacijų komisijos posėdis


 Kovo 23 d. savivaldybėje vyko Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kurio metu buvo svarstyti civilinės saugos pratybų rajono ugdymo įstaigose, pasirengimo galimiems miškų gaisrams ir sausos žolės deginimo, grėsmių, susijusių su galimu masiniu užsieniečių antplūdžiu, ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos sąveikos su savivaldybės administracija klausimai. Posėdžio metu savivaldybės administracijos Civilinės ir darbo saugos vyr. specialistas Vidmantas Gliosas supažindino dalyvius su nauju Ekstremalių situacijų komisijos nariu VSAT Pagėgių rinktinės Sienos kontrolės vyresniuoju specialistu Linardu Balandžiu.

 

2016-01-12 Laisvės gynėjų dienos minėjimas Jurbarke


 Jurbarko rajono savivaldybės vadovai dalyvavo Laisvės gynėjų dienai skirtame renginyje Jurbarko kultūros centre. Renginio metu buvo rodoma „Autentiškų Sausio 13-osios vaizdų kronika“, po kurios šalia kultūros centro surengta atminimo laužų akcija „Būkime kartu“. Vaizdo reportaže savivaldybės meras Skirmantas Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas ir atsargos pulkininkas leitenantas Česlovas Šlėgaitis dalijasi prisiminimais apie Sausio 13-ąją. 

 

 

 Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-03 11:32:09

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorės pavaduotojas
Viktoras Ganusauskas
trečiadieniais 10-12 val.

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.