Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
TARTASI ATLIEKŲ IŠVEŽIMO KLAUSIMAIS (PRIDEDAMI ATLIEKŲ IŠVEŽIMO GRAFIKAI)
2018-04-10  
  

Nuo balandžio 1 d. mišrias komunalines atliekas Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje renka ir išveža naujas vežėjas – UAB „Ekoservice Klaipėda“. Dėl vežėjo pasikeitimo seniūnijos ir savivaldybės administracijos vadovai bei specialistai gauna įvairių nusiskundimų – laiku neištuštinti konteineriai, trūksta aiškumo dėl žalienų išvežimo ir įvairios kitos problemos. Balandžio 9 d., pirmadienį, rajono savivaldybės administracijos vadovai ir seniūnijų seniūnai susitiko su UAB Tauragės atliekų tvarkymo centro atstovais, naujojo atliekų vežėjo UAB „Ecoservice Klaipėda“ atstovu Sauliumi Vyšniausku, UAB „Jurbarko komunalininkas“ vadovais. Susitikimo tikslas – aptarti su atliekų išvežimu susijusius klausimus, spręsti gyventojams kylančias problemas.


UAB „Ecoservice Kaipėda“ atstovas Saulius Vyšniauskas kalbėjo, jog pasikeitė ir atliekų vežimo grafikai. Juos galima rasti ČIA. Grafikus vežėjai dalina ir gyventojams, skelbia skelbimų lentose. Grafikai jau buvo skelbti rajono laikraščiuose, tačiau  paslaugos teikėjams pasiūlyta šią gyventojams svarbią informaciją artimiausiu laiku dar kartą paskelbti spaudoje.

 

Žaliąsias atliekas nuo Jurbarko mieste esančių kapinių bei iš privačių namų naujasis atliekų vežėjas veš taip, kaip ir vežė, tik būtina gyventojams atkreipti dėmesį į pasikeitusius atliekų išvežimo grafikus.

 

Susitikime dalyvavęs UAB „Jurbarko komunalininkas“ direktorius Darius Dragūnavičius akcentavo, jog vežant atliekas iš konteinerių, kurie skirti rūšiavimui, bus atidžiai žiūrima, ar nėra primesta mišrių atliekų, tokiu atveju, atliekas reikės iš naujo rūšiuoti. Todėl prašome gyventojų būti atsakingiems ir mišrių atliekų nemesti į rūšiavimui skirtus konteinerius.

 

Susitikime buvo tariamasi dėl atliekų, kurios bus surinktos per akciją DAROM, išvežimo. UAB „Ekoservice Klaipėda“ atstovas garantavo, kad mišrios atliekos, išskyrus stambiagabarites (baldai ir pan.) bei pavojingosios (padangos ir pan.) bus išvežamos nuo konteinerių. Talkų organizatoriai ir dalyviai, privalo atkreipti dėmesį, kad maišuose, į kuriuos rinkdami šiukšles dės mišriąsias atliekas, nebūtų šakų, sausos žolės bei kitų žaliųjų atliekų, taip pat, kad į konteinerius nebūtų metamos padangos, baldai, kitos pavojingos ir stambiagabaritės atliekos.

 

Saulius Vyšniauskas kreipėsi į seniūnus, kad pastebėję, kuriose vietose nepakanka  bendrojo naudojimo konteinerių, būtinai praneštų. Vežėjai ieškos galimybių pastatyti naujus, papildomus konteinerius. Taip pat sutarta, jog po akcijos DAROM, balandžio mėnesio pabaigoje,  stambiagabaritės atliekos bus surenkamos iš gyventojų „apvažiavimo būdu“, iš kiekvienoje seniūnijoje tam tikslui numatytų vietų. Šias vietas su atliekų vežėjais suderins seniūnijų seniūnai.

 

Sutarta, kad gegužės mėnesio 7 d. vėl įvyks susitikimas su vežėjais ir su Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro atstovais, kad būtų aptartos ir operatyviai sprendžiamos gyventojams  iškylančios atliekų tvarkymo problemos.

 

Dėl pastebėtų pažeidimų, grafikų nesilaikymo, kitų su atliekų išvežimu kylančių problemų  kviečiame  kreiptis į savo seniūnijų seniūnus arba tiesiogiai į Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrą, kuris administruoja ir yra atsakingas už atliekų surinkimą Jurbarko rajone.

 

 

 

 


Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius
 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.