Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams

Naujienos
2018-12-13 VYRIAUSIOSIOS TARNYBINĖS ETIKOS KOMISIJOS SPRENDIMAS – NUTRAUKTI TYRIMĄ DĖL MERO S. MOCKEVIČIAUS ELGESIO
  

2018 m. gruodžio 12 d. vykusiame posėdyje Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (toliau –VTEK) nusprendė nutraukti tyrimą dėl Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus elgesio. VTEK tyrė, ar meras nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (toliau – VPIDVTĮ) reikalavimų. Tyrimą dėl to, kad meras galbūt į aukštesnes – Jurbarko bibliotekos direktoriaus – pareigas priėmė dirbti VPIDVTĮ reikalavimus pažeidusį asmenį, VTEK pradėjo rugsėjo 13 d., gavusi skundą.

2018-12-11 JURBARKIETEI BIRUTEI BARTKUTEI ĮTEIKTA LIETUVOS RESPUBLIKOS KULTŪROS MINISTERIJOS PREMIJA
  

Gruodžio 11 d. iškilmingame renginyje Vilniaus miesto rotušėje, Lietuvos Respublikos kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson įteikė šių metų Kultūros ministerijos premijas labiausiai įvairiose srityse nusipelniusiems kultūros ir meno darbuotojams, kūrėjams. Kultūros ministerijos premija už tradicinės kultūros puoselėjimą ir skleidimą įteikta Jurbarko kultūros centro darbuotojai, folkloro grupių ,,Imsrė“ ir „Imsriukai“ vadovei, tautodailininkei, kalendorinių ir tradicinių švenčių, tarptautinio folkloro festivalio „Ant vandens“ organizatorei Birutei Bartkutei. Plačiau apie B. Bartkutę skaitykite ČIA.

2018-12-11 JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS ATSTOVAI DALYVAVO NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ FORUME 2018
  

Gruodžio 10 – Tarptautinę žmogaus teisių dieną, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė melioracijai Akvilė Bialoglovytė (šiuo metu kuruojanti rajono nevyriausybines organizacijas), Veliuonos kultūros centro direktorė Violeta Andrikaitienė, Neformaliojo vaikų švietimo programos „Eko kūrybinių dirbtuvėlių“ laisvoji mokytoja Sandra Mielkaitytė bei Jurbarkų seniūnijoje socialinio darbo praktiką atliekanti Vaida Saročkienė dalyvavo tradiciniame Nevyriausybinių organizacijų forume 2018 LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.

2018-12-10 JURBARKO KALĖDŲ EGLĖS NUSIPELNĖ RESPUBLIKINIŲ PORTALŲ DĖMESIO
  

Portale DELFI parodytas dėmesys Jurbarkui – „Jurbarko kalėdinė eglė – išskirtinė: kitos tokios niekur nerasite“, – skelbia vienas skaitomiausių naujienų portalų Lietuvoje. O portale 15min.lt „Lietuvos miestuose ir miesteliuose papuoštos Kalėdų eglės“ Jurbarko elgė minima tarp 20-ties kitų gražiausių eglių Lietuvoje. Neliko nepastebėtas ir Jurbarko miesto centre esantis „Kalėdinių eglučių parkelis“.

2018-12-10 RAJONINĖ KONFERENCIJA „ALTERNATYVA: AŠ ESU TOKS IR NET NEGALIU KITOKS BŪTI“
  

Gruodžio 7 d. Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje vyko rajoninė bendrojo ugdymo mokyklų, administracijos atstovų, mokytojų, mokinių, tėvų ir pagalbos mokiniui specialistų konferencija „Alternatyva: aš esu toks ir net negaliu kitoks būti“. Konferencijos organizatoriai ir rėmėjai: Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos sveikatinimo projektas „Myliu gyvenimą“ ir Jurbarko rajono savivaldybės administracija.

2018-12-08 JURBARKO RAJONO BENDRUOMENIŲ VAKARAS
  

Raudonės pilyje gruodžio 7 d. įvyko Jurbarko rajono bendruomenių vakaras. Tradiciniame renginyje pagerbtos aktyviausios, organizuojančios daugiausia veiklų rajono bendruomenės. Vakaro metu Jurbarko rajono savivaldybės vadovai pasidžiaugė bendruomenėmis, jų nariais, kurie savo darbais puošia mūsų rajoną. 

2018-12-07 MERO POZICIJA DĖL KULTŪROS IR MENO DARBUOTOJŲ DARBO UŽMOKESČIO DIDINIMO – NUOSEKLI
  

Siekiant aptarti galimybes ir priemones didinti savivaldybių kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus, 2018 m. spalio 4 d. Kultūros ministerijoje buvo organizuotas susitikimas su savivaldybių vadovais. Susitikime ministrė informavo apie Vyriausybės planus kitais metais skirti 3,5 mln. eurų atlyginimų kėlimui kultūros sektoriuje ir paragino savivaldybes savo dalimi prisidėti prie ženklesnio darbo užmokesčio didinimo kultūros darbuotojams.

2018-12-07 JURBARKO RAJONO POLICIJOS KOMISARIATUI DAR PENKERIUS METUS VADOVAUS AIVARAS DUMČIUS
  

Gruodžio 6 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė lankėsi Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariate, kur pasveikino jo viršininką Aivarą Dumčių. Jau tapo aišku, kad Jurbarko policijos komisariatui jis vadovaus dar penkerius metus. Tai paaiškėjo, po specialios generalinio komisaro įsakymu patvirtintos komisijos, vertinusios A. Dumčiaus darbą ir vadovaujamos įstaigos veiklą, išvadų. Galutinį sprendimą dėl jo tarnybos laikotarpio pratęsimo priėmė generalinis komisaras.

2018-11-28 PIRMASIS LEDAS – PAVOJINGAS
  

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyrius primena, kad ledas laikomas tvirtu, jeigu jo storis yra daugiau kaip 7 cm. Toks ledas jau išlaiko žmogų. Tačiau, kad jis išlaikytų grupę žmonių, jo storis turi būti ne mažesnis kaip 12 cm. Tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas. Trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur jame įšąla medžių šakos, lentos ir kiti daiktai, o taip pat arti krūmų, medžių, nendrių. Netvirtas ledas susidaro ir tose vietose, kur įteka upeliukai, vanduo iš gamyklų, yra šaltiniai. 

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas
Statybos projektų viešinimas
archyvas
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.