Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
JURBARKO MIESTE LANKĖSI DELEGACIJA IŠ KALININGRADO SRITIES
2019-02-06  

 

 

2019 m. vasario 5 d.  Jurbarko rajono savivaldybėje lankėsi trijų asmenų delegacija, vadovaujama Kaliningrado srities vyriausybės municipalinio vystymosi ir vidaus politikos ministerijos ekspertės Galinos Maksimčiuk. Svečių tikslas – susipažinti su realiomis galimybėmis dalyvauti Europos Sąjungos ir Rusijos finansuojamoje bendradarbiavimo tarp pasienio regionų 2014–2020 metų programoje ir partnerio teisėmis pakviesti  Jurbarko rajono savivaldybę. 


 

Tai jau ne pirmas susitikimas. Apie 2019 m. sausio 22 d. Černiachovsko mieste (Rusijos federacijos Kaliningrado srityje) įvykusį Jurbarko rajono savivaldybės vadovų susitikimą, kurį inicijavo ir jame dalyvavo Kaliningrado srities vyriausybės municipalinio vystymosi ir vidaus politikos ministerijos ekspertė Galina Maksimčiuk kartu su Černiachovsko miesto administracijos vadovo pavaduotoju Aleksandru Kazimirskiu, jau buvo rašyta publikacijoje „Abipusiai naudingos investicijų galimybės aptartos Įsručio (Černiachovsko) mieste“ –/index.php?1360155905.

 

Svečiai, lydimi Jurbarko rajono savivaldybės vadovų, apsilankė Jurbarko miesto dvaro parke, apžiūrėjo Jurbarko krašto muziejaus ekspoziciją, Parodų ir koncertų salės patalpas, susipažino su Turizmo ir verslo informacinio centro teikiamomis paslaugomis. Vėliau su svečiais buvo apžiūrėta Jurbarko rajono savivaldybės didžioji salė ir šalia esančios patalpos, kurios po modernizavimo galėtų tenkinti Jurbarko miesto bendruomenių visuomeninius poreikius, rengiant nekomercinius renginius, būsimų ir įgyvendinamų projektų aptarimus su gyventojų grupėmis ir pan.

 

„Vykusių pokalbių metu buvo ieškoma galimų sąlyčio taškų ir idėjų, kurios veidrodiškai atitiktų Europos Sąjungos ir Rusijos remiamos bendradarbiavimo tarp pasienio regionų 2014–2020 metų programos finansavimo sąlygas. Laiko paraiškos teikimui numatyta labai mažai, o ir reikalavimai turėti techninius projektus – ganėtinai apriboja mūsų galimybes,“ – pastebėjo Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjas Ernestas Sinkus.

 

„Jurbarko rajono savivaldybės administracija, parengusi savivaldybės posėdžių salės modernizavimo techninį projektą, kurio įgyvendinimo vertė apie 250 tūkst. eurų, šiuo metu kaip tik ieško galimų finansavimo šaltinių, kurie neapsunkintų savivaldybės biudžeto,“ – kalbėjo Vida Rekešienė, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė.

                     

„Bet kokių galimų bendrų projektų iniciavimas ir įgyvendinimas išskirtinai priklausys nuo Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narių apsisprendimo pritarti ar nepritarti dalyvavimui partnerio teisėmis šiuose projektuose. O tai didžia dalimi priklauso nuo to, kaip greitai bus patenkintas Lenkijos ministerijos ikiteisminis reikalavimas sugrąžinti netinkamai panaudotų lėšų dalį, statant nuotekų valymo įrenginius Nemano mieste (Kaliningrado srityje),“ – susitikimo pabaigoje pabrėžė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.


                      Siekdama sužinoti, kada Jurbarkas pagaliau sulauks sausio 15 d. internetinėje svetainėje www.newkaliningrad.ru. paskelbtoje informacijoje minimų pinigų iš Kaliningrado srities biudžeto (numatytų paskirti Nemano miesto administracijai), Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė raštu kreipėsi į Kaliningrado srities vyriausybės municipalinio vystymosi ir vidaus politikos ministerijos agentūrą.

 

 

 

 

 

 

 

   Tarybos ir mero sekretoriatas 

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Daivaras Rybakovas
pirmadieniais 10-12 val.
  
Administracijos direktorius

 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.