Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Gegužė
    2017     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams

Naujienos
2017-05-29 PILIETIŠKUMO PAGRINDAI JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖJE
    

Pilietiškumo pagrindų pamokos metu gegužės 29 d. savivaldybėje lankėsi Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniai, lydimi mokytojos Akvilės Jociutės. Devintokus savo kabinete priėmė meras Skirmantas Mockevičius. Savivaldybės vadovas papasakojo mokiniams apie savo, savivaldybės Tarybos ir administracijos darbą, kalbėjo apie Jurbarko kraštą, jo grožį, supažindino su geografiniais rajono rodikliais.

2017-05-29 DĖMESIO! KVIEČIAME Į KONKURENCIJOS TARYBOS SEMINARĄ
  

Kam reikalinga konkurencija? Kas yra kartelis? Kaip atpažinti kartelius viešuosiuose pirkimuose? Kas yra valstybės pagalba? Kokia reklama klaidina? Nuolat laužote galvą bandydami rasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus? Konkurencijos taryba dalyvauja įgyvendinant 2014-2020 m. struktūrinių fondų investicijų veiksmų programą ir organizuoja konsultacinių seminarų apie konkurenciją turą „Su konkurencija po Lietuvą“ verslui ir viešojo administravimo subjektams.

2017-05-29 MAUDYKLŲ VANDENS KOKYBĖ REIKALAVIMUS ATITINKA
    

Informuojame, kad 2017 m. gegužės 22 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno, Jurbarko karjero, Mituvos užtvankos. Gauti vandens mikrobiologinių ir cheminių tyrimų rezultatai rodo, kad vandens telkinių, kur maudosi žmonės, vandens kokybė atitinka higienos normos reikalavimus, keliamus maudyklų vandens kokybei, ir nekelia grėsmės žmonių sveikatai (žarninių enterokokų ir žarninių lazdelių skaičius leidžiamų normų neviršija, salmoneliozės sukėlėjų nerasta).

2017-05-29 PAGERBTI ŽEMAITIJOS REGIONO ETNINĖS KULTŪROS PUOSELĖTOJAI TARP KURIŲ IR „ERŽVILKO BANDONIJA“
    

Žemaitijos regioninės etninės kultūros globos taryba ketvirti metai rengia Žemaitijos regiono etninės kultūros puoselėtojų pagerbimo šventę, kuri šiemet vyko gegužės 25 d. Užvenčio Dvaro malūne, Kelmės rajone. 2017 m. kovo 28 d. Rietave vykusiame Žemaitijos regioninės tarybos posėdyje buvo pasiūlytos, apsvarstytos ir patvirtintos Žemaitijos regiono etninę kultūrą 2016 m. labiausiai puoselėjančios šios asmenybės bei kolektyvai: 

2017-05-28 LIETUVOS SAMARIEČIŲ JURBARKO KRAŠTO BENDRIJA MINI 25 METŲ VEIKLOS JUBILIEJŲ
    

Gegužės 27 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko konferencija, skirta Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos 25-mečiui paminėti. 1992 m. įkurta organizacija buvo viena iš pirmųjų labdaros ir paramos nevyriausybinių organizacijų Jurbarko rajone. Konferencijoje esami ir buvę samariečiai džiaugėsi nuveiktais darbais, dalinosi patirtimi su bičiuliais iš kitų Lietuvos miestų. 

2017-05-26 JURBARKO VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „NYKŠTUKAS“ MINI 40 METŲ VEIKLOS JUBILIEJŲ

 

  

Gegužės 26 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Antanas Gvildys bei vyriausioji specialistė Dalia Jaramavičienė dalyvavo Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenės šventėje „Plauk, laiveli, į vaikystės šalį“, skirtoje įstaigos veiklos 40-mečiui paminėti. Šventės dalyvių laukė ne tik nuotaikingas vaikų studijos „Svirplys“ dainininkų koncertas (vadovai Romaldas ir Vita Trijonai), bet ir kiti žaismingi siurprizai.

2017-05-26 JURBARKE VIEŠĖJO EUROPOS PARLAMENTO NARYS BRONIS ROPĖ
  

Gegužės 25 d. Jurbarke viešėjo Europos Parlamento narys Bronis Ropė. Jis yra Europos Parlamento Žemės ūkio ir kaimo plėtros komiteto narys bei pavaduojantis Regioninės plėtros komiteto narys. Garbingą svečią ir jo komandos narius savivaldybėje priėmė meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, administracijos direktorė Vida Rekešienė ir direktorės pavaduotojas Viktoras Ganusauskas. Susitikime taip pat dalyvavo savivaldybės Tarybos narys Donatas Jackis.

2017-05-26 BIRŽELIO MĖNESĮ SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE BUS VYKDOMOS KARIŲ LAUKO PRATYBOS
  

Informuojame, kad š. m. birželio 1–30 d. Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje (Viešvilės ir Jūravos girininkijose bei Viešvilės miestelyje) bus vykdomos Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono karių lauko pratybos. Savivaldybės teritorijoje judės karinė technika, bus naudojama pirotechnika, imitaciniai šaudmenys. Pratybų metu bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, civilių kasdienė veikla nebus trikdoma.

2017-05-26 JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS ATSTOVŲ IŠVYKA Į KĘSTUČIO MOTORIZUOTĄJĮ PĖSTININKŲ BATALIONĄ
  

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono vado, majoro Andriaus Jagmino kvietimu, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, Tarybos nariai Saulius Meškauskas, Algirdas Gudaitis, Egidijus Giedraitis, Liudmila Norkaitienė, Antanina Tunaitienė, Vilma Venslauskienė ir VšĮ Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Gaiva Mačiulaitienė gegužės 25 d. lankėsi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione Sakalinės kaime, Tauragės rajone.

2017-05-24 SAVIVALDYBĖJE VIEŠĖJO SVEČIAI IŠ ŠVEDIJOS
  

Gegužės 24 d. meras Skirmantas Mockevičius savivaldybėje priėmė Jurbarko lietuvių ir švedų draugijos iniciatyva į Jurbarką atvykusius svečius iš Švedijos, Umea miesto, Willy Pettersson ir Håkan Målle Vestling. Susitikime su savivaldybės vadovu taip pat dalyvavo Vadžgirio pagrindinės mokyklos, su kuria švedai palaiko stiprius bendradarbiavimo ryšius, direktorius Sigitas Vaitiekūnas. 

2017-05-24 KONKURSĄ JAUNIMO REIKALŲ KOORDINATORIAUS PAREIGOMS UŽIMTI LAIMĖJO SKIRSNEMUNIETIS LUKAS BAKŠYS
  

Gegužės 24 d. savivaldybėje įvyko konkursas Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto (jaunimo reikalų koordinatoriaus) pareigoms užimti. Konkursą laimėjo 27 metų skirsnemunietis Lukas Bakšys. Prašymus dalyvauti konkurse buvo pateikę trys pretendentai.

2017-05-24 PASKIRTAS FINANSAVIMAS JURBARKO KRAŠTO MUZIEJAUS PROJEKTAMS
  

Lietuvos kultūros taryba paskyrė dalinį finansavimą atminties institucijų, kultūros paveldo, skaitmeninių kultūros objektų sklaidos ir kultūros bei meno pristatymo užsienyje programoms pateiktiems projektams. Atminties institucijose saugomų kilnojamųjų kultūros vertybių restauravimui Jurbarko krašto muziejui skirta 3 400 eurų, iš šių lėšų bus atnaujinta restauruotais eksponatais ekspozicija „Jurbarko miestas XIX amžiuje“.

2017-05-23 SEREDŽIAUS STASIO ŠIMKAUS MOKYKLA-DAUGIAFUNKCIS CENTRAS – KAIMO ŠVIETIMO IR KULTŪROS ŽIDINYS TELKIANTIS BENDRUOMENĘ
  

Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykloje-daugiafunkciame centre gegužės 23 d. įvyko Jurbarko rajono savivaldybės švietimo tarybos bei Jurbarko rajono savivaldybės kultūros ir meno tarybos bendras posėdis, kuriame buvo aptarta mokyklos-daugiafunkcio centro veikla, jame vykdomos ir kitos neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo programos, galimybės tenkinti Seredžiaus bendruomenės ir seniūnijos gyventojų švietimo, kultūros, sporto ir socialinius poreikius.

2017-05-23 JURBARKO RAJONO UGDYMO ĮSTAIGŲ VADOVAI IR JŲ PAVADUOTOJAI UGDYMUI GERĄJA DARBO PATIRTIMI DALINOSI ŠILUTĖS PAMARIO PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE
  

Jurbarko rajono ugdymo įstaigų direktoriai, direktorių pavaduotojai ugdymui gegužės 18 d. dalyvavo seminare-edukacinėje išvykoje „Mokyklos vadovo vaidmuo siekiant mokinio mokymo(si) sėkmės. Kinestetinio mokymo paveikumas ir jo taikymo galimybės“. Išvykos metu Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje dalintasi gerąja darbo patirtimi, gilintasi į kinestetinio metodo taikymą organizuojant ugdymą bei jo paveikumą. 

2017-05-23 SERGAMUMAS GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS
  

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento Jurbarko skyrius informuoja, kad 20-ąją 2017 metų savaitę Jurbarko rajone sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, lyginant su 19-ąja 2017 metų savaite, padidėjo nuo 54,1 atv. / 10 000 gyventojų iki 63,5 atv. / 10 000 gyventojų. 

2017-05-23 PASKIRSTYTOS SAVIVALDYBĖS BIUDŽETO LĖŠOS RELIGINĖMS BENDRUOMENĖMS REMTI
  

Gegužės mėnesį įvyko komisijos „Jurbarko rajono savivaldybės biudžete patvirtintų lėšų religinėms bendruomenėms remti paskyrimo 2017 metais“ posėdis. Jam pirmininkavo savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė. Atsižvelgdama į Jurbarko rajone esančių religinių bendruomenių prašymus, Komisija Viešvilės Kristaus Atsimainymo bažnyčios bokšto apskardinimo ir zakristijos remonto darbams skyrė 400 eurų, Smalininkų Šv. Juozapo bažnyčios medinių grindų remonto darbams – 200 eurų, o Girdžių Šv. Marijos Magdalietės bažnyčios fasadų apšvietimo įrengimui – dalinį finansavimą, t. y. 500 eurų. Komisija nusprendė palikti nepaskirstytus 2 900 eurų nenumatytiems atvejams ar avarinėms situacijoms finansuoti.

archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorės pavaduotojas
Viktoras Ganusauskas
trečiadieniais 10-12 val.

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.